به گزارش خبرنگار ایکنا اعزامی به همدان؛ در آئین افتتاحیه بخش آوایی و اختتامیه دیگر بخشهای جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، که شامگاه سهشنبه، هفتم آبانماه در سالن همایشهای دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد، برگزیدگان دو بخش «پژوهشی و فناوری» معرفی و تجلیل شدند. برگزیدگان این دو بخش به ترتیب به شرح زیر اعلام شد:
بخش پژوهشی (تألیف کتاب)
گروه اساتید:
رتبه نخست: محمد زارعی رضوی از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
رتبه دوم: شمسالدین دیانی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد
پژوهشی(مقالهنویسی)
گروه اساتید:
رتبه نخست: لیلی عاقبتی ملکی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رتبه دوم: عبدالرسول خسروی از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
رتبه سوم: محمد آقاجانی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان
گروه دانشجویان:
رتبه نخست: صدرا انصاریپور از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
رتبه دوم: ملیحه پیشوایی از دانشگاه علوم پزشکی گناباد
گروه کارکنان:
رتبه سوم: مریم منصوری از دانشگاه علوم پزشکی ایلام
شایسته تقدیر مرضیه صالحی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
پژوهشی (نقد و بررسی کتاب)
گروه اساتید:
رتبه نخست: دکتر آزیتا جابری از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رتبه دوم: دکتر فرشته بهمنش از دانشگاه علوم پزشکی بابل
رتبه سوم: دکتر نجمه نامدار از دانشگاه علوم پزشکی فسا
گروه کارکنان:
رتبه نخست: هدایتالله خاطیان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
رتبه دوم: طاهره شکریزاده از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رتبه سوم: صدیقه مقدمفر از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
گروه دانشجویان:
رتبه نخست: رستگار رحمانیتنها از دانشگاه علوم پزشکی تهران
رتبه دوم: فریبا عباسی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رتبه سوم: فریبا پناهیان از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
بخش پژوهشی (تلخیص کتاب)
گروه اساتید:
رتبه اول: دکتر خدیجه نصیریانی از دانشگاه علوم پزشکی یزد
رتبه دوم: دکتر محمد مهدیزاده از دانشگاه علوم پزشکی قم
رتبه سوم: دکتر زهرهسادات میرمقتدایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
گروه کارکنان:
رتبه اول: مریم کامکاری از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رتبه دوم: زینب غلامنیا شیروانی از دانشگاه علوم پزشکی بابل
رتبه سوم: لیلاسادات ابوالفتحی از دانشگاه علوم پزشکی فسا
گروه دانشجویان:
رتبه نخست: زهرا ملارسولی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رتبه دوم: حسین محمدیان از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار
رتبه سوم: رضوان شکربیگی از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
فناوری
بخش فناوری(کانالهای مجازی قرآنی)
گروه دانشجویان:
رتبه نخست: مجتبی مهجور از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار
رتبه دوم: عطیه عبدالجوادی از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار
رتبه سوم: سیدهمرضیه حسینی از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
شایسته تقدیر: مریم عسگری از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
کارکنان و اساتید:
شایسته تقدیر حسن زرنقی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
بخش فناوری(تولید اپلیکیشن)
گروه دانشجویان:
نفر سوم: همایون دوستینجاتی از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
شایسته تقدیر: تورج مساحی از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
گروه کارکنان و اساتید:
شایسته تقدیر: عاطفه حیدریان از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
شایسته تقدیر: میثم سپاه منصوری از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
شایسته تقدیر: محمد حبیبی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
شایسته تقدیر: محمدمهدی امین الرعایا از دانشگاه علوم پزشکی یزد
برگزیدگان رشتههای مختلف بخش هنری به شرح زیر است:
بخش ادبی(شعر)
گروه کارکنان و اساتید:
رتبه نخست: کاظم نظرینیا از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
رتبه دوم: فرزانه شریفات از دانشگاه علوم پزشکی اهواز
رتبه سوم: مصطفی معارفوند از ستاد وزارت بهداشت
گروه دانشجویان:
رتبه نخست: مجید حقی از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
رتبه دوم: محدثه شادفر از دانشگاه علوم پزشکی گلستان
رتبه سوم: غزاله شریفیان از دانشگاه علوم پزشکی همدان
بخش ادبی(نمایشنامهنویسی)
گروه دانشجویان:
رتبه نخست: پریسا عباسی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
بخش ادبی( فیلمنامهنویسی)
گروه کارکنان و اساتید:
رتبه نخست: فرامرز نژادیقوام از دانشگاه علوم پزشکی تهران
رتبه دوم: محسن جهانی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رتبه سوم: ابوالفضل عصارزاده از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار
گروه دانشجویان:
رتبه نخست: سجاد رنجبر از دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
رتبه دوم: فاطمه رضاییافخم از دانشگاه علوم پزشکی شوشتر
رتبه سوم: امیرسبحان رستمی از دانشگاه علوم پزشکی یزد
بخش ادبی(داستاننویسی)
گروه کارکنان و اساتید:
رتبه نخست: محمدحسین امانت از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رتبه دوم: محمد امینپورحسینقلی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
رتبه سوم: سحر توکلی از دانشگاه علوم پزشکی ایران
گروه دانشجویان:
رتبه نخست: سیدهزهرا حسینی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
رتبه دوم: شیوا امیری از دانشگاه علوم پزشکی تهران
بخش هنری(تذهیب)
گروه کارکنان و اساتید:
رتبه اول: پروانه کاویانی از دانشگاه علوم پزشکی مراغه
رتبه دوم: نفیسه قرآنی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
رتبه سوم: منصوره درویش از دانشگاه علوم پزشکی شاهد
گروه دانشجویان:
رتبه نخست: زهرا افشار از دانشگاه علوم پزشکی همدان
رتبه دوم: علی بیاتی از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی
رتبه سوم: مریم نورمحمدی از دانشگاه علوم پزشکی بیرجند
بخش هنری(خط شکسته نستعلیق)
کارکنان و اساتید:
رتبه نخست: علی امیرینژاد از دانشگاه علوم پزشکی ایلام
رتبه دوم: ابوذر البرزی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رتبه سوم: ابراهیم عابدی از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
گروه دانشجویان:
رتبه نخست: علی مردانی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
رتبه دوم: پریسا رهروانسحر از دانشگاه علوم پزشکی البرز
رتبه سوم: معصومه کاظمی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
بخش هنری( خط نستعلیق)
گروه دانشجویان:
رتبه نخست: سهیل باقری از دانشگاه علوم پزشکی کاشان
رتبه دوم: بابک نظری از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
رتبه سوم: محمدرضا فرهادی از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
گروه کارکنان واساتید:
رتبه نخست: سعید نجفزاده از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
رتبه دوم: سیدنجف مسعودی از دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
رتبه سوم: وریا اسدی از دانشگاه علوم پزشکی کردستان
بخش هنری( معرق ومنبت)
گروه دانشجویان:
رتبه نخست: مهدی گودرزی از دانشگاه علوم پزشکی لرستان
رتبه دوم: فرشته طیبی خرم از دانشگاه علوم پزشکی قم
گروه کارکنان و اساتید:
رتبه نخست: پرویز کرمیاوریاد از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رتبه دوم: لطیف محمدی از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
رتبه سوم: مجید فراهانی از دانشگاه علوم پزشکی اراک
رتبه سوم: ابراهیم رحیمی از دانشگاه علوم پزشکی زنجان
بخش هنری(نقاشی)
گروه کارکنان و اساتید:
رتبه نخست: علی محمدی از دانشگاه علوم پزشکی لرستان
رتبه دوم: الهام رحیمیسپهر از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
رتبه سوم: فاطمه زهرایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
گروه دانشجویان:
رتبه نخست: هاجر دری از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
رتبه دوم: زهرا خضرپور از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
رتبه سوم: طیبه عالیشوندی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
بخش هنری(عکاسی)
گروه دانشجویان:
رتبه نخست: مرضیه زهانی از دانشگاه علوم پزشکی گلستان
رتبه دوم: سعید منشاری از دانشگاه علوم پزشکی گلستان
رتبه سوم: امیرعلی مشهدیآقا از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
گروه کارکنان و اساتید:
رتبه نخست: محمد خسروانزاده از دانشگاه علوم پزشکی کاشان
رتبه دوم: پروانه فتاحی از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
رتبه سوم: محمد احمدی از دانشگاه علوم پزشکی گلستان
بخش هنری(فیلم کوتاه)
گروه دانشجویان:
رتبه نخست: محمد گودینی از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
رتبه دوم: همایون دوستینجاتی از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
رتبه سوم: علی خدری از دانشگاه علوم پزشکی گلستان
گروه کارکنان و اساتید:
رتبه نخست: امیرحسین بهی از دانشگاه علوم پزشکی گلستان
رتبه دوم: حامد حیدریذاکر از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
رتبه سوم: ابوالفضل عصارزاده از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار
بخش هنری( نمایش تئاتر صحنه)
گروه دانشجویان:
نمایش چهارشب بارویا
بخش هنری(طراحی پوستر)
رتبه نخست: مصطفی عزیزپور از دانشگاه علوم پزشکی اهواز(کارکنان)
شایسته تقدیر: محمد کرمی از دانشگاه علوم پزشکی دزفول(دانشجویان)