مصاحبه با سیدهادی معتمدی

مصاحبه با سیدهادی معتمدی

سیدهادی معتمدی، روانپزشک، آسیب‌شناس و متخصص اعصاب و روان است. او دانشیار دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی است. حوزه خانواده و آسیب‌های اجتماعی زمینه‌های مورد پژوهش و فعالیت این مشاور و استاد دانشگاه است. معتمدی رزمنده دیروز و روانپزشک امروز این سرزمین است. گفت‌وگوی ایکنا با او در محل مرکز مشاوره دکتر معتمدی انجام شده است.
مصاحبه با غلامرضا ذکیانی

مصاحبه با غلامرضا ذکیانی

غلامرضا ذکیانی متولد ۱۳۴۵ ارومیه و فارغ‌التحصیل دوره دکترای فلسفه و حکمت اسلامی با گرایش منطق از دانشگاه تربیت مدرس و دانشیار فلسفه دانشگاه علامه طباطبائی و دارای تخصص در منطق قدیم، منطق جدید، فلسفه اسلامی، کلام، تاریخ فلسفه اسلامی و تاریخ فرق کلامی است. او اکنون ریاست موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران را بر عهده دارد.
مصاحبه با سیما فردوسی

مصاحبه با سیما فردوسی

سیما فردوسی متولد 1332 در کرمان، روانشناس و استاد دانشگاه است. او فارغ‌التحصیل لیسانس روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی و فوق لیسانس و دکترا در کشور انگستان است. دکتر فردوسی سالهاست غیر از تدریس و مشاوره در رادیو و تلویزیون به عنوان کارشناس مسایل خانواده به ایراد سخن می‌پردازد.
مصاحبه با علی‌اصغر شعردوست

مصاحبه با علی‌اصغر شعردوست

علی‌اصغر شعردوست در سال ۱۳۴۱ در تبریز به دنیا آمد. سال ۱۳۶۹ از رساله دکترای خود در آکادمی علوم آذربایجان در رشته فیلولوژی (زبان‌شناسی) دفاع کرد. او در نهادهای انقلابی مختلفی فعالیت کرد و تا سال ۱۳۶۹ مدیریت‌های مختلفی را در صدای جمهوری اسلامی ایران بر عهده داشت که آخرین آن‌ها ریاست شبکه سراسری صدای جمهوری اسلامی ایران بود.
مصاحبه با جمال‌الدین منبری

مصاحبه با جمال‌الدین منبری

جمال‌الدین منبری متولد ۱۳۳۹ در تهران، خواننده و آهنگساز ایرانی است. منبری فراگیری موسیقی را از سال ۱۳۵۵ آغاز کرد. او زیرنظر استادانی مانند محمدرضا شجریان، فرامرز پایور، رامبد صدیف، حسین دهلوی، علیرضا مشایخی، محمد سریر، حسن ریاحی و محمد اسماعیلی نوازندگی سنتور و تنبک، آواز و دروس نظری موسیقی را فراگرفت.
مصاحبه با محمدمهدی حیدریان

مصاحبه با محمدمهدی حیدریان

محمدمهدی حیدریان، رئیس سابق سازمان سینمایی با حضور در خبرگزاری ایکنا به سؤالات خبرنگار این خبرگزاری پاسخ گفت.
مصاحبه با حجت‌الاسلام جواد سلیمانی

مصاحبه با حجت‌الاسلام جواد سلیمانی

حجت الاسلام جواد سلیمانی، دانشیار مؤسسه امام خمینی (ره) با حضور در خبرگزاری ایکنا به سؤالات خبرنگار این خبرگزاری پاسخ گفت.
مصاحبه با سیدهادی سعید افقهی

مصاحبه با سیدهادی سعید افقهی

سیدهادی سعید افقهی، کارشناس و پژوهشگر مسایل بین‌الملل در خبرگزاری ایکنا به گفتگو با خبرنگار حوزه بین‌الملل ایکنا نشست.
مصاحبه با محمد خوش‌چهره

مصاحبه با محمد خوش‌چهره

محمد خوش‌چهره، نماینده اصولگرای تهران در هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی و استاد دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران است. او دکترای تخصصی توسعه و برنامه‌ریزی اقتصادی از دانشگاه استرثکلاید انگلستان دارد. گروه اقتصاد ایکنا با او به گفتگو نشسته است.
بررسی سینمای کودک در ایکنا

بررسی سینمای کودک در ایکنا

نشست «سینمای کودک» با حضور فریدون نجفی، کارگردان و مستندساز و جعفر نجفی، مستند ساز در ایکنا بررسی شد.