کد خبر: 4222124
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۰

جمع‌آوری بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال نذر قربانی در خراسان‌جنوبی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌‌جنوبی گفت: همزمان با عید قربان تاکنون خیران استان بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال کمک نقدی و غیرنقدی به پویش نذر قربانی برای کمک به نیازمندان اهدا کردند.

نذر قربانیبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی‌(ره) خراسان‌جنوبی، محمد عرب، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌‌جنوبی، 29 خردادماه با بیان اینکه همزمان با عید قربان تاکنون خیران استان بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال کمک نقدی و غیرنقدی به پویش نذر قربانی برای کمک به نیازمندان اهدا کردند، اظهار کرد: از این میزان کمک بیش از ۶۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال به‌صورت نقدی و ۶۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال درقالب اهدای دام زنده و گوشت قربانی بوده است.
 
وی با اشاره به برپایی ۲۳۶ پایگاه ثابت و سیار توسط کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان افزود: مردم خیر و نیکوکار بیش از ۵۲ میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریال به کمیته امداد و ۶۷ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال به مراکز نیکوکاری کمک نقدی و غیرنقدی خود را اهدا کرده‌اند.
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی‌(ره) خراسان‌جنوبی از اهدای ۶۹۳ رأس دام سبک و سنگین توسط مردم خیر و مؤسسات خیریه به این نهاد خبر داد و گفت: از این تعداد ۶۷۹ رأس دام سبک و ۱۴ رأس دام سنگین به میزان ۹ هزار و ۳۱۵ کیلوگرم گوشت جمع‌آوری شده است.
 
وی تصریح کرد: همزمان در روز عید قربان پس از ذبح دام‌ها با رعایت همه موازین شرعی و بهداشتی گوشت‌ها در قالب بسته‌بندی تهیه و بین مددجویان تحت حمایت و سایر نیازمندان به‌ویژه مناطق محروم استان توزیع شد.
 
عرب با تأکید بر اینکه همچنان کمک‌های مردم خیر استان در این طرح همزمان با دهه امامت و ولایت ادامه دارد، افزود: دفاتر بیست‌ویک‌گانه این نهاد و ۱۵۰ مرکز نیکوکاری در سطح استان آماده جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم نیک‌اندیش است.
 
وی در خصوص مشارکت در طرح خداپسندانه نذر قربانی گفت: هم‌استانی‌ها می‌توانند نذورات نقدی خود را از طریق واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۷۶۲۲۵، واریز به شماره حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ با شناسه ۸۸۰۳۲۰۴۰۰، پرداخت از طریق تلفن همراه با کد دستوری #۰۵۶*۸۸۷۷* پرداخت از طریق نصب سامانه نیکوکاری خراسان‌جنوبی (دانلود از کافه بازار) و همچنین پرداخت از طریق کد qr به نیازمندان اهدا کنند.
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی‌(ره) خراسان‌جنوبی یادآور شد: همزمان با عید قربان مردم سخاوتمند استان در سال گذشته بیش از ۹۵ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال کمک نقدی و غیرنقدی در این طرح به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری اهدا کردند.
انتهای پیام
captcha