تشییع پیکر شهدای مبارزه با مواد مخدر در خراسان‌جنوبی
کد خبر: 4169534
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۸

تشییع پیکر شهدای مبارزه با مواد مخدر در خراسان‌جنوبی

مراسم تشییع پیکر شهدای مبارزه با مواد مخدر خراسان‌جنوبی در نهبندان برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر شهدای مبارزه با مواد مخدر در خراسان‌جنوبیبه گزارش ایکنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس خراسان‌جنوبی، مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر شهدای مدافع امنیت شهید سرهنگ دوم حسن طاهری و شهید ستواندوم سجاد زارع مقدم که امروز ساعت ۸ صبح از محل مصلی امام علی(ع) این شهرستان آغاز شده به سمت چهار راه معلم نهبندان با حضور جمع کثیری از خانواده شهدا، مردم و مسئولان برگزار شد.

خانواده شهیدان سرهنگ دوم حسن طاهری و ستوان دوم سجاد زارع مقدم از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در نهبندان نیز با عزیزان خود وداع کردند. شهید ستواندوم سجاد زارع مقدم پس از تشییع در نهبندان برای خاکسپاری به شهرستان قاین انتقال می‌یابد که مراسم تشییع امروز ساعت ۱۳:۰۰ در شهر قاین از محل مسجد جامع گلزار شهدا برگزار می‌شود.

پیکر شهید سرهنگ دوم حسن طاهری نیز برای تشییع خاکسپاری به زادگاهش شهرستان گناباد انتقال می‌یابد. سروان حسن طاهری و  استواریکم سجاد زارع مقدم هنگام انجام ماموریت و مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر در محور نهبندان به بیرجند دچار حادثه شده  و به شهادت رسیدند. همچنین در این حادثه ستوان یکم رستم تنگسار مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

انتهای پیام
captcha