کد خبر: 3900848
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۶
استاندار خراسان‌جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی با اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر، گفت: بازخوانی و ترسیم روزآمد این رخداد سرنوشت‌ساز برای نسل‌های امروز انقلاب و آینده‌سازان این سرزمین، رشادت‌های فرزندان قرآن و ولایت را که اجازه ندادند یک وجب از خاک میهن دست دشمن بیفتد، برای همیشه جاودانه قرار خواهد داد.

بازخوانی رویداد سوم خرداد برای تبیین رشادت‌ها در ذهن آینده‌سازان ضروری استبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان جنوبی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، پیام تبریکی صادر کرد. متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سوم خرداد، یادآور دلاورمردی و ایثار شهیدان، استقامت و پایداری ملت ایران، شجاعت و شهامت فرماندهان و اوج خداباوری و خلوص امام شهیدان، خمینی کبیر(ره) است که فرمود: «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

عملیات ظفرمندانه بیت‌المقدس و آزادی خرمشهر در سوم خردادماه سال ۱۳۶۱، وضعیت نوینی در صحنه سیاسی- نظامی جنگ تحمیلی ۸ ساله رقم زد.

بازخوانی و ترسیم روزآمد این رخداد سرنوشت‌ساز برای نسل‌های امروز انقلاب و آینده‌سازان این سرزمین، رشادت‌های فرزندان قرآن و ولایت را که اجازه ندادند یک وجب از خاک میهن دست دشمن بیفتد، برای همیشه جاودانه قرار خواهد داد.

اینجانب سالروز این نصر عظیم الهی را به خانواده معظم شهدا، جانبازان و به ویژه دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس در استان خراسان جنوبی تبریک عرض نموده، عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: