کد خبر: 3878480
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۲
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: سالم سازی فضای مجازی و فکری جامعه صورت گیرد، از فتنه‌های دشمن جلوگیری می‌شود چراکه انقلاب و اسلام مکتب فرهنگی است.

عبادیبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا عبادی، امروز ۲۳ بهمن، در همایش فعالان فضای مجازی خراسان جنوبی اظهار کرد: باید مسئولان مشکلات اقتصادی و معیشتی را رفع  کنند تا مردم در مسیر فرهنگی دچار مشکل  نشوند.

وی افزود: در شرایط نابسامان اقتصادی بیش از فقر مادی، بیماری و رنج فرهنگی برای انسان حاصل می‌شود.

امام جمعه بیرجند بیان کرد: اگر سالم سازی فضای مجازی و فکری جامعه انجام شود، از فتنه‌های دشمن جلوگیری می‌شود چراکه انقلاب و اسلام مکتب فرهنگی است.

عبادی با تاکید بر سالم سازی فضای حقیقی و مجازی جامعه، تصریح کرد: در حال حاضر با کوتاهی‌های بسیار زشت در فضای مجازی کشور مواجه هستیم؛ در حالی که باید با مدیریت صحیح به جامعه خوراک فکری سالم برسد.

وی بیان کرد: ایجاد فتنه‌ها تنها گوشه‌ای از آسیب‌های فضای مجازی است و باید فضای مجازی از دست دشمن گرفته و به نیروهای داخلی سپرده شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: انسانی که سیر الی‌الله می‌کند، نیازمند توشه مادی و معنوی است، اما کمبودها گاهی اشخاص را زمین‌گیر می‌کند.

سردار علی قاسمی، فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی نیز گفت: فعالان فضای مجازی و رسانه‌ها سربازان خط مقدم مقابله با استکبار هستند.

وی بیان کرد: امروز در جبهه جنگ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی قرار داریم اما در نهایت جنگ فرهنگی سرنوشت ملت‌ها را تعیین می‌کند.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی اظهار کرد: فضای مجازی نباید تحت تاثیر موج‌ها قرار گیرد و در ایام نوروز که شاهد ورود مسافران به خراسان جنوبی هستیم انتظار می‌رود در فضای مجازی و حقیقی نشر امر به معروف و نهی از منکر  و فرهنگ عمومی اسلامی انجام شود.

قاسمی با بیان اینکه مساله انتخابات قدرت نرم نظام جمهوری اسلامی است و قدرت و عزت ما به واسطه انتخابات است، تصریح کرد: ملت ایران بعد از پیروزی انقلاب در ۳۴ انتخابات حاضر شدند.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با اشاره به سقوط هواپیمای اوکراینی، اظهار کرد: از سال ۱۹۴۷ هواپیماهای بسیاری در جهان بر اثر اشتباه پدافندها سقوط کردند، اما در بسیاری موارد هیچ‌کس مسئولیت قبول نکرد و یا دلایل سقوط را اعلام نکردند در حالی که جمهوری اسلامی بعد از گذشت ۴۸ ساعت مسئولیت را پذیرفت و در آن مدت نیز  لایل مسائل امنیتی ستاد کل نیروهای مسلح اجازه اعلام علت حادثه را به سپاه نمی‌داد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: