کد خبر: 4221313
تاریخ انتشار : ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۱
استاندار خراسان جنوبی:

دولت سیزدهم در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام جدی است

استاندار خراسان جنوبی گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در اولویت برنامه‌های استان قرار دارد و همچنان با جدیت دنبال می‌شود.

جواد قناعت، استاندار خراسان جنوبیبه گزارش ایکنا از خراسان جنوبی، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، جواد قناعت، استاندار خراسان جنوبی، شامگاه چهارشنبه در دیدار فرماندار، ائمه جمعه، اعضای شورای اسلامی و معتمدین شهرستان بشرویه افزود: دولت سیزدهم در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام، جدی است و این موضوع در اولویت برنامه‌های ما نیز قرار دارد.
 
وی تصریح کرد: مدیران دستگاه های اجرایی مکلفند درخصوص تامین اعتبار و تکمیل این پروژه‌ها با اولویت طرح های با پیشرفت فیزیکی بالاتر برنامه ریزی لازم را داشته باشند.
 
استاندار خراسان جنوبی گفت: اهتمام در راستای تعیین تکلیف پروژه‌ها، جلوگیری از هدر رفت سرمایه، تحقق سیاست‌های توسعه ای دولت و امید آفرینی در جامعه الزامی است.
 
وی اظهار کرد: از ابتدای دولت سیزدهم، موضوع احیای واحدهای راکد به طور ویژه در استان دنبال شده و تاکنون نتایج خوبی به همراه داشته است.
 
قناعت با اشاره به اینکه بررسی مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی ابتدا در قالب بازدیدهای میدانی احصا می‌شود گفت: مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که بعد از برگزاری هر جلسه در دستور کار مدیران قرار می‌گیرد، لازم الاجراست.
 
در این جلسه درباره وضعیت پروژه های بهداشت و درمان، استخر شنا، سالن آمفی تئاتر، سوله بحران و سایر حوزه ها در شهرستان بشرویه بحث و تبادل نظر شد.
 
تسریع در رفع موانع از مسیر تامین اعتبار و اجرای این پروژه‌ها و شتاب بخشیدن به روند کار از مهمترین مصوبات این جلسه بود.
انتهای پیام
captcha