کد خبر: 4220767
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۳
دستیار رئیس‌جمهور در امر مردمی‌سازی دولت:

مردم‌داری معیار آیت‌الله رئیسی برای انتخاب اطرافیان بود

سیداحمد عبودتیان با بیان اینکه مردم‌داری معیار شهید آیت‌الله رئیسی برای انتخاب اطرافیان بود، گفت: ایشان به حکمرانی مردم نگاه شرعی داشت و معتقد بود کار دولت سیاستگذاری، حمایت و نظارت است و کار را باید به مردم سپرد.

سید احمد عبودتیان،دستیار رئیس جمهور در امر مردمی سازی دولتبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان‌جنوبی، سیداحمد عبودتیان، دستیار رئیس‌جمهور در امر مردمی‌سازی دولت، 20 خردادماه در نشست «روایت خستگی‌ناپذیری شهید جمهور» که با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی، جمعی از مدیران و اقشار مختلف مردم در حسینیه جماران بیرجند برگزار شد، گفت: شهید رئیسی به حکمرانی مردم، نگاه شرعی داشت و معتقد بود کار دولت سیاستگذاری، حمایت و نظارت است و کار را باید به مردم سپرد.

دبیر بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیا(ص) با بیان اینکه شهید آیت‌الله رئیسی بی‌قرار و بی‌تاب مردم بود و در مراسم تشییع پیکر ایشان نیز مردم بی‌قرار بودند، افزود: شهید جمهور نظارت مردم را اولی بر نظارت دولت می‌دانست. اجرای طرح خادمیاران رضوی اتفاق بزرگی بود که توسط آیت‌الله رئیسی برای عموم مردم ایران مهیا شد.

وی بیان کرد: شهید رئیسی نسبت به قول‌هایش به مردم صادق‌الوعد بود و این در حد یک شعار نبود بلکه بارها قول‌هایش به مردم را پیگیری می‌کرد.

انتهای پیام
captcha