کد خبر: 4101129
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۱

حمله به مرزهای فکر و اندیشه نوجوانان؛ از ابعاد مهم جنگ ترکیبی دشمن

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: جریانات اخیر ثابت کرده حمله به مرزهای فکر و اندیشه نوجوانان و زیرساخت‌های تعلیم و تربیت کشور یکی از اهداف مهم دشمن در ایجاد جنگ ترکیبی به شمار می‌رود.

دیدار معاون استاندار خراسان‌جنوبی با رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورشبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، سید محمدرضا طالبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی، امروز  ۲۹ آبان ماه در دیدار با رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، اظهار کرد: دشمن با هم دستی مزدوران داخلی و منطقه ای خود با الگوبرداری از حوادث بدو پیروزی انقلاب و کاربست آن با دروغ و فریب در فضای غبار آلود کنونی در جنگی ترکیبی، به مبارزه با انقلاب اسلامی آمده است.

وی بیان کرد: آنچه باعث پیروزی انقلاب شد اعتقادات راسخ جوانان و نوجوانان به اسلام و انقلاب بود، در حالی که مزدوران منافق پیشه و داعشی صفت دشمن به اعتقادات توجهی ندارند.

معاون سیاسی استاندار با اشاره به تغییر موضع دادن دشمن از جنگ سخت به نبرد فرهنگی و از نبرد فرهنگی به جنگ ترکیبی، تصریح کرد: با ولنگاری های به عمل آمده سال های گذشته در خصوص فضای مجازی و عدم پیشگیری های لازم از یک طرف و عدم نظارت والدین بر فعالیت فرزندانشان در فضای مجازی  که کامل در اختیار دشمن بود، موجب به وجود آمدن حوادث اخیر شد.

طالبی با تأکید بر این که برای تبیین و افشای نقشه‌های دشمن تنها سخنرانی صرف جوابگو نیست، یادآور شد: باید با استفاده از اساتید صاحب نظر با ایمانی که اوضاع و احوال خارج نشینان را درک کرده و رفتار خشونت بار پلیس در کشور های اروپایی با معترضین عادی را دیده اند، برای جوانان و نوجوانانی که فریب رنگ و لعاب دروغین و فضا پردازی های بی بند و بار فضای مجازی شده اند، بازگو شود تا  با درک واقعیت به دامان جامعه و انقلاب بازگردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: جریانات اخیر ثابت کرده حمله به مرزهای فکر و اندیشه نوجوانان و زیرساخت‌های تعلیم و تربیت کشور یکی از اهداف مهم دشمن در ایجاد جنگ ترکیبی به شمار می‌رود.

مصطفی بابایی سارویی، رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش نیز در این دیدار گفت: اعتماد به نفس بخشیدن به دانش آموزان باعث ایجاد جریان فرهنگی عظیم در کشور می‌شود که توطئه های دشمنان را خنثی می‌کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha