کد خبر: 4089404
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۹

زنگ شور عاطفه‌ها در مدارس خراسان‌جنوبی نواخته شد

زنگ شور عاطفه‌ها به منظور کمک به دانش‌آموزان نیازمند در آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس خراسان‌جنوبی نواخته شد.

محمد عرب، مدیرکل کمیته امداد  امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبیبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، محمد عرب، مدیرکل کمیته امداد  امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی، امروز، 11 مهرماه در مراسم زنگ شور عاطفه‌ها که به صورت نمادین با حضور مسئولان استانی در محل دبستان محدثه بیرجند نواخته شد، اظهار کرد: این سازمان هر سال در راستای تأمین بخشی از نیازهای اساسی دانش آموزان تحت حمایت اقدام به برگزاری برنامه جشن عاطفه‌ها می‌کند امسال نیز این برنامه برگزار شد.

وی ادامه داد: مرحله اول پویش شور عاطفه‌ها طی شهریورماه در میادین، معابر اصلی شهر و روستاها و مصلی‌های نماز جمعه برگزار شد و مرحله دوم جشن نیز با همکاری آموزش و پرورش در سطح مدارس برگزار می‌شود.

عرب افزود: بیش از ۲ هزار پایگاه با همکاری آموزش و پرورش در مدارس خراسان‌جنوبی برپا شده که کمک‌های جمع آوری شده بین دانش آموزان تحت حمایت توزیع خواهد شد و تا امروز بیش از ۲ میلیارد تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی در این پویش جمع آوری شده و بین دانش آموزان توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد  امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی اظهار کرد: ۴۰ درصد کمک‌ها نقدی و مابقی غیرنقدی در قالب لوازم‌التحریر و پوشاک بوده که در اختیار دانش آموزان تحت حمایت قرار گرفته است.

عرب، تعداد دانش آموزان تحت پوشش امداد را بیش از ۲۰ هزار نفر اعلام کرد و افزود: این پویش تا پایان سال تحصیلی ادامه دارد و مردم می‌توانند با مراجعه به مراکز نیکوکاری امداد، پایگاه‌های مقاومت بسیج و مراکز کمیته امداد امام خمینی(ره) نسبت به ارائه کمک‌های نقدی و غیرنقدی اقدام کنند.

وی یادآور شد: نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به پایگاه‌های جمع‌آوری کمک در سطح استان، شماره‌گیری کد دستوری # ۰۵۶* ۱ ۸۸۷۷ و واریز به کارت شماره ۰۶۰۲_۵۰۰۳_۹۹۷۹_۶۰۳۷  در این پویش به دانش‌آموزان محروم استان کمک کنند.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha