کد خبر: 3974750
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰
از ابتدای امسال؛
فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۱۶ تن و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در این استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته پنج درصد افزایش داشته است.

بیش از 16 تن انواع مواد مخدر در خراسان‌جنوبی کشف شدبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، سردار ناصر فرشید، فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی، ۱۰ خردادماه در حاشیه بازدید استاندار خراسان جنوبی از کشفیات مواد مخدر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مأموران فرماندهی انتظامی استان با انجام اقدامات اطلاعاتی، دو دستگاه تریلی حامل مواد مخدر را که در حال تردد به سمت شهرهای مرکزی کشور بودند، شناسایی کردند و در عملیات پلیسی هر دو خودرو توقیف و سه متهم دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: طی یک هفته گذشته با تلاش مأموران پلیس در خراسان‌جنوبی، دو تن و ۶۴۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر در ۶۹ عملیات جداگانه کشف شده که عمده کشفیات از نوع مرفین بوده است.

فرشید اظهار کرد: دو تریلی حامل مواد مخدر صنعتی در شهرستان طبس، شناسایی و توقیف شدند و در بازرسی از آنها یک تن و ۳۰۸ کیلوگرم مرفین کشف شد.

وی با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۲۵ باند حمل و توزیع مواد مخدر متلاشی شده است، یادآور شد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی یادآور شد: پلیس به‌صورت شبانه‌روزی تحرکات اشرار و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی را رصد می‌کند و اجازه ناامنی و جولان به مخلان امنیت عمومی را نخواهد داد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: