دیدار استاندار خراسان‌جنوبی با خانواده شهید «احمد عبدالله‌زاده»

دیدار استاندار خراسان‌جنوبی با خانواده شهید « عبدالله زاده»به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، جواد قناعت، استاندار خراسان‌جنوبی در سفر به شهرستان بشرویه، شب گذشته، ششم خردادماه با خانواده سردار شهید «احمد عبدالله‌زاده» دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

استاندار خراسان‌جنوبی در این دیدار بیان کرد: امیدوارم خداوند متعال مراقب ما باشد تا بتوانیم راه شهدا را ادامه دهیم و به بیراهه نرویم.

 قناعت با بیان اينكه خون شهدا کشور ایران را بیمه کرده است، افزود: برخی خواص متأسفانه تیشه به ریشه اسلام و نظام و رهبری می‌زنند، اما با وجود دشمنان داخلی و خارجی به برکت خون شهدا کشور مسیر خود را طی می‌کند.

معصومه صادق‌‌زاده، همسر سردار شهید احمد عبدالله‌زاده نیز در این دیدار اظهار کرد: شهدا با دست خالی و سلاح الله‌اکبر به جنگ با باطل رفتند که امیدوارم بتوانیم پیرو خط شهدا باشیم و رضایت شهدا را کسب کنیم.

وی گفت: روزی شهید در خواب به بنده گفت که ما شهدا زنده هستیم؛ این دنیا هیچ ارزشی ندارد و اصل تنها آخرت است؛ شب اربعین ایشان خواب شهادت خود را دیدند و همین‌طور هم اتفاق افتاد.

یادآور می‌شود، شهید احمد عبدالله‌زاده مقدم که در آذرماه ۱۳۳۰ دیده به جهان گشود، دوران کودکی را در کنار تحصیل به کار گذراند تا کمک خرج خانواده باشد. در ۲۲ سالگی ازدواج کرد و در شهریور ۱۳۵۸ با تشکیل سپاه در بشرویه وارد این نهاد مقدس شد.

زمان حمله آمریکا به صحرای طبس، اولین نیرویی بود که برای حضور در صحنه اعلام آمادگی کرد و در منطقه حاضر شد. او در ادامه راه خطیری که انتخاب کرده بود، به جبهه رفت و در مدت زمان حضورش در خط مقدم دوبار مجروح شد و ۴۰ درصد مجروحیت داشت و جانباز شیمیایی بود، و بالاخره در مهرماه ۱۳۶۶ در عملیات پدافندی در منطقه شلمچه، در حالی که فرماندهی گردان حضرت قائم(عج) تیپ ۲۱ امام رضا(ع) را برعهده داشت به علت اصابت تیر مستقیم دشمن به درجه رفیع شهادت نائل آمد.