کد خبر: 4226039
تاریخ انتشار : ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۸
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:

طرح شوق رویش هلال احمر خراسان جنوبی آغاز شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: طرح شوق رویش هلال احمر با هدف پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در تابستان آغاز شده است.

محمدعلی کاوسی، مدیر عامل جمعیت‌ هلال‌احمر خراسان‌جنوبیبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمدعلی کاوسی، مدیر عامل جمعیت‌ هلال‌احمر خراسان‌جنوبی، اظهارکرد: طرح شوق رویش با عنوان مهارت افزایی، توانمند‌سازی و غنی‌سازی اوقات‌فراغت در راستای بیانیه گام‌دوم انقلاب به دو شیوه مجازی و حضوری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این طرح، با رویکرد آگاه‌سازی و توانمندسازی و افزایش نشاط اجتماعی، با تشکیل پایگاه‌های فرهنگی و آموزشی در مراکز امور جوانان اجرا می‌شود، افزود: کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی متناسب با شرایط اقلیمی و نیاز شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به اینکه بالا بردن تاب‌آوری جامعه در مواقع بحرانی، حوادث و آشنایی همه آحاد مردم با امداد و نجات از مهم‌ترین اهداف طرح است، گفت: فعال شدن خانه‌های هلال و کانون‌های سازمان و همچنین استفاده حداکثری اعضا از امکانات موجود از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

کاوسی ادامه داد: در راستای اجرای این طرح کلاس های امداد و کمک‌های اولیه، آموزش آمادگی در برابر مخاطرات، دوره های آموزشی پیشگیری از اعتیاد، اردوهای فرهنگی، زیارتی، جهادی و آموزشی، مسابقات فرهنگی و ورزشی و… برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
captcha