کد خبر: 4226031
تاریخ انتشار : ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۳

۵۶ عنوان برنامه با رویکرد تعالی بنیان خانواده در خراسان جنوبی تدوین شد

مسئول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی از تدوین ۵۶ عنوان برنامه با رویکرد تعالی بنیان خانواده و هویت زن مسلمان در استان خبر داد.

فاطمه بصیری پور، مسئول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبیبه گزارش ایکنا به نقل از روابط‌عمومی بسیج خراسان جنوبی، فاطمه بصیری پور، مسئول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی، امروز، ۲۰ تیرماه گفت: رده‌های بسیج خواهران استان به‌عنوان پیشرانان تحولات فرهنگی و اجتماعی در جامعه‌اند که سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی در ترویج حجاب و عفاف در جامعه از جمله راهبردهای این تشکیلات است.

وی از تدوین ۵۶ عنوان برنامه با رویکرد تعالی بنیان خانواده و هویت زن مسلمان در استان خبر داد.

مسئول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی برگزاری اجتماع مدافعان حریم خانواده در مراکز شهرستان‌ها و تبیین جایگاه زینبی بانوان در مکتب سیدالشهدا را از جمله برنامه‌های شاخص رده‌های بسیج خواهران استان با مشارکت دستگاه‌های اجرایی برشمرد.

وی افزود: برگزاری همایش بانوان زینبی در مراکز شهرستان‌ها، همایش هویت زن مسلمان، تبیین و روایتگری قیام گوهر شاد در پاتوق‌های گفت‌وگو دخترانه و کافه گفت‌وگو‌ها، برپایی نمایشگاه ریحانه توانمندی‌های هنری و فرهنگی دختران استان از جمله برنامه‌های بسیج خواهران در هفته حجاب و عفاف است.

بصیری‌پور از برگزاری دوره توانمندسازی آمرین به معروف با رویکرد ایجابی، نشست‌های تخصصی زیست‌عفیفانه، کنشگری فضای مجازی، پرده‌خوانی و خطبه‌خوانی، موکب‌های خیمه زینبی با دوخت چادر رایگان و تجلیل از الگوهای برتر حجاب و عفاف طی هفته حجاب و عفاف در استان خبر داد.

وی به بیان اینکه نقش‌آفرینی مؤثر حوزه‌های مقاومت بسیج خواهران در تدوین برنامه‌های محله محور چهره به چهره و مردمی در راستای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف پرداخت و گفت: قرارگاه‌های تعالی زن و خانواده و حجاب و عفاف سپاه استان برنامه‌های نوین با چشم‌انداز تحقق سبک زندگی فاطمی دستور کار قرار داده است.

انتهای پیام
captcha