کد خبر: 4225839
تاریخ انتشار : ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۶

برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در ۲٠٠ نقطه خراسان‌جنوبی

مسئول مجمع جهانی شیرخوارگان حسینی در خراسان‌جنوبی گفت: همایش شیرخوارگان حسینی در ۲٠٠ نقطه این استان صبح روز جمعه، 22 تیرماه همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

همایش شیرخوارگان حسینیبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، حسن مالکی، مسئول مجمع جهانی شیرخوارگان حسینی در خراسان‌جنوبی، امروز، ۱۹ تیرماه در نشست خبری با خبرنگاران این استان با اشاره به اینکه همایش شیرخوارگان حسینی هر سال در تمام مناطق خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود، گفت: در هشت هزار و 500 نقطه در ایران و جهان این همایش برگزار می‌شود.
 
مالکی افزود: شهادت حضرت علی‌اصغر(ع) یکی از اسناد حقانیت امام حسین‌(ع) محسوب می‌شود و این موضوع یک سند جهان‌پسند است و به همین دلیل این همایش به سرعت جهانی شده است.
 
وی با اشاره به اینکه این موضوع سبب آشنایی با عاشورا می‌شود، گفت: همایش شیرخوارگان حسینی در ۲٠٠ نقطه خراسان‌جنوبی ساعت ۸:۳٠ صبح روز جمعه، 22 تیرماه همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.
 
مسئول مجمع جهانی شیرخوارگان حسینی در خراسان‌جنوبی بیان کرد: جهت برگزاری این همایش هشت هزار دست لباس در سطح استان تهیه شده که در روز همایش بین شیرخوارگان توزیع خواهد شد و ۱۵ نفر بحث دوخت و ۳۵ نفر در زمینه بسته‌بندی آن همکاری داشتند.
انتهای پیام
captcha