کد خبر: 4221789
تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۹

دعای عرفه در ۲۱ نقطه بیرجند برگزار می شود

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره‌کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی از برگزاری مراسم قرائت دعای عرفه در ۲۱ نقطه بیرجند خبر داد.

حجت الاسلام محمد قناعت،معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبیبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی، حجت‌الاسلام محمد قناعت، معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره‌کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: دعای پرفیض عرفه عصر یکشنبه، 27 خردادماه در ۲۱ نقطه شهر بیرجند برگزار می‌شود.
 
وی افزود: دعای عرفه در مسجد امام حسین(ع) ساعت ۱۶:۳۰ با مداحی مجتبی ابراهیم‌زاده، در شهدای باقریه ساعت ۱۵ با مداحی کوچی، در مسجد علی بن ابیطالب(ع) ساعت ۱۷ با مداحی لعل، در مسجد امام صادق(ع) ساعت ۱۷:۳۰ با مداحی هامونی و وروان، مسجد الغدیر ساعت ۱۷ و مسجد سید‌الشهدا(ع) واقع در سجادشهر ساعت ۱۶:۳۰ با مداحی صناعی و فولادی برگزار می‌شود.
 
قناعت ادامه داد: همچنین دعای عرفه در مسجد امام حسین‌(ع) ساعت ۱۷ با مداحی نوروزپور، ایزدمهر و عابدینی، در مسجد محمد رسول‌الله(ص) ساعت ۱۶ با مداحی حبیبی و حاجی‌آبادی و در مسجد صاحب‌الزمانی مهرشهر ساعت ۱۷ با مداحی بیجاری، کوچی و هادوی برگزار می‌شود.
 
وی افزود: همچنین این مراسم معنوی در هیئت آزادگان ساعت ۱۶:۳۰ با مداحی عابدینی، در مسجد الحسین(ع) جوادیه ساعت ۱۶:۳۰ با مداحی حسین زارع، در مسجد امام هادی(ع) ساعت ۱۶:۳۰ با مداحی خسروی و فاطمی و در مسجد جواد‌الائمه(ع) نیز ساعت ۱۶ با مداحی محمدی و بهدانی برگزار می‌شود.
 
معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره‌کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی یادآور شد: همچنین دعای عرفه در محبان الزهرا(س) ساعت ۱۶:۳۰ با مداحی نجف‌زاده و هامونی، در مسجد مرتضوی ساعت ۱۶ با مداحی حجت‌الاسلام شیخ‌آبادی و در مهدیه بیرجند ساعت ۱۶:۳۰ با مداحی گورکانی و حبیبی و در حسینیه جماران نیز ساعت ۱۶ با مداحی امیر نعیمی از تهران برگزار می‌شود.
انتهای پیام
captcha