کد خبر: 4221590
تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۰

برپایی ۲۳۶ پایگاه جمع‌آوری نذورات قربانی در خراسان‌جنوبی

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی‌(ره) خراسان‌جنوبی از برپایی ۲۳۶ پایگاه ثابت و سیار جمع‌آوری نذورات قربانی مردم همزمان با عید سعید قربان در استان خبر داد.

عبدالرحیم لطفی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی اداره‌کل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی، عبدالرحیم لطفی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی، امروز، 26 خردادماه در سخنانی با دعوت از مردم نیکوکار استان برای عمل به سنت حسنه قربانی و کمک به نیازمندان گفت: تعداد ۷۶ پایگاه توسط کمیته امداد و ۱۶۰ پایگاه توسط مراکز نیکوکاری در محل برگزاری نماز عید قربان، میادین و معابر اصلی در سطح استان برپا خواهد بود.
 
وی افزود: مردم نیکوکار، خیران و تمام کسانی که قصد ادای نذورات خود در عید قربان را دارند می‌توانند با مشارکت در این طرح، گوشت قربانی خود را از طریق دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری زیرمجموعه این نهاد در سطح استان در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار دهند.
 
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی‌(ره) خراسان‌جنوبی با تشریح جزئیات طرح نذر قربانی گفت: این طرح برای مفاهیم دینی، الهی و انسانی و با هدف ارتقای سطح معیشت خانواده‌های نیازمند در عید قربان اجرا می‌شود.
 
لطفی افزود: در حال حاضر تعداد ۴۳ هزار خانوار مددجو با جمعیت ۱۰۰ هزار نفر از خدمات حمایتی و معیشتی این نهاد در سطح استان بهره‌مند هستند.
 
وی به دیگر روش‌های مشارکت در طرح خداپسندانه نذر قربانی توسط این نهاد اشاره کرد و گفت: مردم می‌توانند نذورات نقدی خود را از طریق واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۷۶۲۲۵، واریز به شماره حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ با شناسه ۸۸۰۳۲۰۴۰۰، پرداخت از طریق تلفن همراه با کد دستوری #۰۵۶*۸۸۷۷* پرداخت از طریق نصب سامانه نیکوکاری خراسان‌جنوبی و همچنین پرداخت از طریق کد qr به نیازمندان اهدا کنند.
 
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی یادآور شد: مردم سخاوتمند استان پارسال همزمان با عید قربان ۹ میلیارد و ۵۹۰ میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی و تعداد هزار و ۲۹۷ راس دام سبک و سنگین در این طرح به دفاتر کمیته امداد امام خمینی(ره) و مراکز نیکوکاری اهدا کردند.
انتهای پیام
captcha