کد خبر: 4217722
تاریخ انتشار : ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۰
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی؛

هدف آیت الله رئیسی خدمت به مردم در میدان بود  

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی گفت: هدف آیت الله رئیسی خدمت به مردم در میدان بود.  

هدف آیت الله رئیسی خدمت به مردم در میدان بود به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی ناصر ناصری، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی،امروز دوم خرداد با بیان این مطلب در جلسه کمیته دعوت، اسکان و پشتیبانی مراسم تشییع و وداع با رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی، بیان کرد: آیت الله رئیسی در امتداد آرمان‌های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی، خدمت بی منت به مردم را سرلوحه کار خود قرار داده بود.

وی تصریح کرد: آیت الله رئیسی، مدیری خادم، خاضع و جهادی و انقلابی بود که در مسیر خدمت به مردم لحظه‌ای از پا ننشست لذا شهادت، اجر و مزد اخلاص در عمل آیت الله رئیسی است.

ناصری با اشاره به خدمات ارزنده آیت الله رئیسی، از نتایج قابل توجه مصوبات سفرهای کابینه دولت سیزدهم در استان خراسان جنوبی گفت.

معاون استاندار از مراسم تشییع پیکر مطهر آیت الله شهید رئیسی به عنوان آخرین سفر استانی رئیس جمهور به خراسان جنوبی نام برد و گفت: این وظیفه ماست که برای هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم سنگ تمام بگذاریم.

شایان ذکر است؛ در این جلسه که با حضور فرماندار بیرجند و مدیران برخی دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد، تصمیمات لازم درخصوص دعوت از مدیران و اقشار مختلف استان های همجوار کرمان، سیستان و بلوچستان، یزد و ...، آماده باش دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری مراسم، هماهنگی برای اسکان مهمانان دیگر استان‌ها، هماهنگی با کلیه دستگاه های اجرایی برای تأمین امکانات، خودرو، تجهیزات و ... اتخاذ شد.

انتهای پیام
captcha