تبلیغات ضد اسلام در دنیا موجبات هدایت را فراهم می‌کند
کد خبر: 4142726
تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۴
بانوی تازه مسلمان ژاپنی:

تبلیغات ضد اسلام در دنیا موجبات هدایت را فراهم می‌کند

بانوی تازه مسلمان ژاپنی گفت: تبلیغات ضد اسلام موجب کنجکاویم شد و با مطالعه دین اسلام به این مسیر هدایت و مسلمان شدم.

فاطمه هوشینو، بانوی تازه مسلمان ژاپنیبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، فاطمه هوشینو، بانوی تازه مسلمان ژاپنی که به مناسبت دهه کرامت به خراسان‌جنوبی سفر کرده است، امروز یکم خردادماه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند اظهار کرد: بنده کاملا محصول تبلیغات ضد اسلام و ضد تشیع هستم چراکه از روی کنجکاوی به دنبال مطالعه درخصوص اسلام رفتم و متوجه شدم که دین اسلام کامل است و می‌تواند به سوالاتم جواب دهد.

وی افزود: با لطف خداوند و اهل بیت و تلاش ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد توفیق پیدا کردم که در جمع مردم خراسان جنوبی حضور داشته باشم، امیدوارم خداوند روز به روز توفیقات شما را زیاد کند و شما را حفظ کند.

هوشینو ادامه داد: به همان علتی که امام زمان (عج) برای همه انسان‌هاست، ولایت فقیه و این کشور اسلامی، شهدا و جهادگران متعلق به همه انسان‌ها هستند و دعا می‌کنم هرچه زودتر روزی برسد که همه انسان‌ها به این حقیقت پی ببرند.

هوشینو با گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) گفت: یکی از بهترین الگوها، حضرت معصومه (س) است و امیدواریم بتوانیم از ایشان الگوبرداری کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی و امام جمعه بیرجند نیز در این دیدار با گرامیداشت دهه کرامت و بیان اینکه خدای متعال منعم و نعمت‌هایش بی‌شمار است گفت: همه ذرات که جمع شدند و این کهکشان را تشکیل دادند همه اینها یک نعمت هستند تا چه برسد آنچه به صورت اجتماعی داریم و در فلک، طبیعت، صنعت و شریعت است که نعمت‌های غیر قابل شمارش هستند.

وی افزود: اگر در حیات انسان بهره‌برداری نباشد زندگی هیچ ارزشی ندارد و بهره‌برداری وقتی ارزش دارد که به شیوه کار هدایت شود و در این ارتباط نقص‌ها و باید و نبایدها را بفهمد لذا می‌توان قضاوت کرد که هدایت بالاترین نعمت‌هاست و چنانچه نعمت هدایت به دست نیاید بقیه آن هیچ ارزشی ندارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به آیات سوره حمد گفت: اگر هدایت نباشد و انسان جزو مغضوب و ضالین باشد وجودش، صحت و سلامت و حیاتش فایده ندارد چه بسا ضرر هم دارد؛ انسان از خاک ساخته شده و همه چیز در خدمت انسان است اما در قیامت آرزو می‌کند کاش خاک بودم چراکه به مساله هدایت و بهره‌برداری از عمرش دست نیافته و در این صورت همه نعمت‌ها به نقمت تبدیل می‌شود.

 

انتهای پیام
captcha