کد خبر: 4118762
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۲
استاندار خراسان‌جنوبی مطرح کرد:

دغدغه‌های مقام معظم رهبری؛ دستور کار ویژه سازمان امور اجتماعی

استاندار خراسان‌جنوبی با اشاره به اهمیت تشکیل سازمان اجتماعی در کشور گفت: دغدغه‌های مقام معظم رهبری و موضوعاتی که نگرانی مردم و جریان‌های انقلابی را در پی داشته در این سازمان مورد بحث قرار می‌گیرد.

دیدار استاندار خراسان‌جنوبی با نماینده ولی فقیه در استانبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، جواد قناعت، استاندار خراسان‌جنوبی، امروز ۱۱ بهمن ماه در دیدار معاون وزیر و رئیس سازمان اجتماعی کشور با نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: گرچه نگاه دولت سیزدهم به موضوعات زیرساختی و اقتصادی متمرکز شده، اما حفظ و حرکت در مسیر آرمان‌ها و رعایت موازین انقلاب نیز مورد تأکید آن است.

وی افزود: عفاف و حجاب از مهمترین موضوعاتی است که وزارت کشور نیز در خصوص آن دستورات و تأکیداتی داشته و به استان ها ابلاغ می‌شود.

استاندار بیان کرد: در استان نیز با هم افزایی بین معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و  دفتر نماینده ولی فقیه موضوعات ابلاغی به خوبی دنبال شده و جلسات قرارگاه عفاف و حجاب به طور منظم برگزار می‌شود.

وی به برنامه‌های سفر معاون وزیر و رئیس سازمان اجتماعی کشور به خراسان جنوبی اشاره و خاطرنشان کرد: تلاش شده از ظرفیت این حضور در استان بهترین استفاده را ببریم و از این رو برنامه‌های مختلف و متنوعی پیش بینی شده است.

قناعت گفت: بازدید از چند مرکز، حضور در جشنواره ویژه دهه فجر و چند افتتاح از مهم‌ترین برنامه‌های سفر معاون وزیر کشور به خراسان جنوبی است.

وی اظهار کرد: کارگروه اجتماعی، سلامت و خانواده استان هم به ریاست معاون وزیر کشور برگزار می‌شود که دستور کارهای خوبی در حوزه آسیب‌های اجتماعی و زنان دارد.

استاندار افزود: گزارشی از عملکرد مدیران و چالش‌های پیش رو در این کارگروه مطرح خواهد شد تا بتوان از ظرفیت‌های وزارت کشور برای رفع مشکلات استفاده کنیم.

قناعت با اشاره به افتتاح نمایشگاه موزه عبرت در بیرجند نیز یادآور شد: نمایشگاه صنایع دستی نیز در این سفر با حضور معاون وزیر کشور افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha