کد خبر: 4098220
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۴

سفر قریب‌الوقوع رئیس قوه قضائیه به خراسان‌جنوبی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی از سفر قریب‌الوقوع رئیس قوه قضائیه به این استان خبر داد.

سیدمحمدرضا طالبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبیبه گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان‌جنوبی، سیدمحمدرضا طالبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی، 17 آبان‌ماه در یازدهمین جلسه کمیسیون کارگری استان، به سفر قریب‌الوقوع رئیس قوه قضائیه و شورای عالی قضائی به خراسان‌جنوبی اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه معاونان و نمایندگان قوه قضائیه در جریان این سفر با هدف پاسخگویی به مطالبات مردم در شهرستان‌ها حضور خواهند یافت، لذا ضرورت دارد دستگاه‌های مربوطه نسبت به احصای واحدهای تولیدی که در حوزه قضائی دچار مشکل هستند، اقدام کنند و لازم است فرصت طرح مشکلات برای مدیران این واحدها نیز فراهم شود.

وی بیان کرد: حسب ضرورت، اداره‌کل صنعت، معدن و تجارت با همکاری اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به تهیه لیست واحدهای تولیدی و کارگری مربوطه اقدام کند تا از این فرصت مغتنم، نهایت بهره‌برداری صورت گیرد.

طالبی تصریح کرد: فرمانداران نیز در صورت لزوم، زمینه بازدید نمایندگان قوه قضائیه از واحدهای تولیدی مهم شهرستان‌ها را فراهم آورند تا ضمن بررسی میدانی، شرایط بررسی و رفع مشکلات آنان فراهم شود.

یادآور می‌شود، در این نشست، مشکلات و معوقات کارگری واحدهای تولیدی استان خراسان‌جنوبی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم در راستای کاهش معوقات کارگری اتخاذ شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha