کد خبر: 4089329
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۸

لزوم بهره‌گیری از ظرفیت ایثارگران در مسیر جهاد تبیین

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه باید از ظرفیت ایثارگران برای بیان حقایق جنگ در مراکز فرهنگی و مساجد،بهره‌گیری شود، گفت: شبهات و ابهامات نسل جوان با این بیان و تبیین برطرف خواهد شد که امیدواریم این مهم اتقاق افتد.

ابوالفضل نوفرستی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان‌جنوبیابوالفضل نوفرستی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: بیش از 29 هزار نفر خانواده شهدا، آزادگان و جانبازان در خراسان جنوبی هستند که در حال خدمت‌رسانی به آنان هستیم.

وی افزود: این افراد همان آثار جهاد تبیین هستند که در این عرصه به خوبی از ظرفیت این ایثارگران استفاده نشده است که با تشکیل کارگروه‌هایی از این پتانسیل در سطح مدارس و مساجد بهره خواهیم برد.

نوفرستی با بیان اینکه پرداختن به اسوه‌های جنگ تحمیلی در استان از اولویت‌هاست چراکه در این سال‌ها آن‌گونه که باید بدان پرداخته نشده است، تصریح کرد: زندگی شهدا باید جمع‌آوری و مستندسازی شود که این امر باتوجه به نیاز آموزشی استان در مدارس و دانشگاه‌ها در دستور کار قرار گرفته است. 

وی با تأکید بر بهره‌گیری از ظرفیت ایثارگران برای بیان حقایق جنگ در مراکز فرهنگی و مساجد، یادآور شد: شبهات و ابهامات نسل جوان با این بیان و تبیین برطرف خواهد شد که امیدواریم این مهم اتقاق افتد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha