کد خبر: 4088061
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۷
معاون استاندار خراسان‌جنوبی:

حرکت تبیینی خنثی کننده توطئه‌های دشمن است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی، حرکت تبیینی را خنثی کننده توطئه جدید دشمن ذکر کرد و گفت: باید برای حفظ و پاسداری از این نظام، نهایت تلاش را بکنیم زیرا خداوند تنها سرنوشت قومی را تغییر می‌دهد که خود بخواهند.

محمدرضا طالبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبیبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، محمدرضا طالبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی، امروز، ۴ مهرماه در آیین گرامیداشت چهل و دومین سالگرد هفته دفاع مقدس و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس استانداری خراسان‌جنوبی ضمن تسلیت ایام رحلت رسول اکرم(ص) و امام حسن مجتبی و امام رضا(ع) اظهار کرد: دفاع مقدس برکات و ثمرات بسیار ارزنده‌ای برای ما داشته و خواهد داشت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه ۸۵ کشور در جنگ تحمیلی از رژیم بعث و صدام متجاوز بر علیه جمهوری اسلامی ایران حمایت کردند اما با رشادت رزمندگان اسلام شکست خوردند، افزود: جنگ و خونریزی در تمام دنیا و مذاهب و ادیان مذمت شده اما دفاع از خاک و ناموس مقدس است که دوران دفاع مقدس هم اینگونه بود.

وی با اشاره به اینکه بیگانگان با به راه‌اندازی جنگ‌های فرقه‌ای، ترور و تحمیل هشت سال جنگ تحمیلی تلاش داشتند تا نظام اسلامی را ساقط کنند، تصریح کرد: هر فتنه و جنگی که بر علیه ایران انجام دادند اگر بر علیه هر کشور دیگری به راه انداخته بودند، نابود می‌شد.

طالبی افزود: با وجود ولایت و اطاعت‌پذیری و فرهنگ شهادت در ایران هرگز دشمن نمی‌تواند کاری انجام دهد لذا در ادامه جنگ نرم و فرهنگی را آغاز کردند.

وی، تشخیص دشمن در جنگ فرهنگی را دشوار دانست و بیان کرد: باید بسیار مراقب باشیم و اکنون هم درگیر جنگ ترکیبی با استکبار و استعمار هستیم و این جنگ دارای شاخه‌های مختلفی از جمله اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، دیپلماتیک، امنیتی، شناختی و رسانه‌ای است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی بیان کرد: یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های جنگ ترکیبی جنگ شناختی است؛ عرصه کارزار در این جنگ، تفکر مردم است و در واقع شناخت انسان‌ها مورد هدف قرار می‌گیرد. جنگ رسانه‌ای از دیگر مؤلفه‌های جنگ ترکیبی دشمن علیه ایران اسلامی است، اما دشمن نمی‌داند این نظام که با خون هزاران شهید به ثمر رسیده است اینگونه نیست که به همین راحتی نابود شود و این فتنه‌ها همانند کف روی آب و غربالی برای جداکردن ناخالصی‌هاست.

طالبی، حرکت تبیینی را خنثی کننده توطئه جدید دشمن ذکر کرد و گفت: باید برای حفظ و پاسداری از این نظام، نهایت تلاش خود را داشته باشیم چراکه خداوند تنها سرنوشت قومی را تغییر می‌دهد که خود بخواهند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha