کد خبر: 4087915
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۳

براندازی نظام؛ هدف اصلی فتنه دشمنان داخلی و خارجی

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی با بیان اینکه نظام هدف اصلی فتنه دشمنان داخلی و خارجی است، گفت: ما ملت ایران اسلامی با پشتیبانی از مقام ولایت تا آخرین قطر خون خود از ولایت و ارزش‌ها دفاع می‌کنیم.

حجت الاسلام امین رضا کمالی، نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی،به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، حجت الاسلام امین رضا کمالی، نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی، امروز سوم مهرماه در مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر شهید «حسین یوسفی هریوند» در بیرجند اظهار کرد: همه ما روزی از این دنیا می میریم اما دو نوع مرگ داریم یکی مرگ طبیعی که برای هیچ کس افتخار نمی آفریند اما یک نوع مرگ با چهره خونی به دیدن خداوند می روند که در آن بشارت، شهادت و مقام «عندربهم یرزقون» است.

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی ادامه داد: این نوع مرگ نه تنها تمام نمی شود بلکه مکتب درست کرده و راه باز می کند به تعبیر مقام معظم رهبری، مکتب حاج قاسم یک راه است، شهید حسین یوسفی برای کسانی که اراده کردند در این مسیر حرکت کنند بشارت می دهد که «فَرِحینَ بِما آتاهُمُ اللَّهُ مِن فَضلِهِ وَیَستَبشِرونَ بِالَّذینَ لَم یَلحَقوا بِهِم؛ آنها بخاطر نعمت های فراوانی که خداوند از فضل خود به ایشان بخشیده است، خوشحالند؛ و بخاطر کسانی که هنوز به آنها ملحق نشده‌اند مجاهدان و شهیدان آینده،  خوشوقتند».

وی با بیان اینکه باید راه شهدا را به خوبی ادامه دهیم، افزود: این راه و جاودانه بودن برای کسانی است که در این دنیای وانفسا با خداوند معامله کردند همانگونه که خدا می فرماید: «تُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَرَسُولِهِ وَتُجَاهِدُونَ فِی سَبِیلِ اللَّهِ بِأَمْوَالِکُمْ وَأَنْفُسِکُمْ ۚ ذَٰلِکُمْ خَیْرٌ لَکُمْ إِنْ کُنْتُمْ تَعْلَمُونَ؛ به خدا و رسول او ایمان آرید و به مال و جان در راه خدا جهاد کنید، که این کار (از هر تجارت) اگر دانا باشید برای شما بهتر است».

کمالی با اشاره به سخنی از رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه ما چه زمانی می‌توانیم اهمّیّت و عظمت رزمندگان را درست تشخیص بدهیم؟ آن وقتی که عظمت کار معلوم بشود، عظمت عرصه و میدان را بتوانیم تشخیص بدهیم، گفت: رزمندگان کاری کردند کارستان و مصداق بارز آیه قرآن هستند که در راه خدا جهاد کردند.

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی به تاریخ قبل از انقلاب اسلامی و  گریزی زد و تصریح کرد: در طول ۲۰۰ سال قبل هر زمانی که متجاوزان به این کشور حمله می‌کردند برای امتیاز دهی به بیگانگان بخشی از این خاک را تقدیم آنان می‌کردند که نمونه آن جدایی بحرین از ایران در دوران پهلوی است.

وی بیان کرد: رحمت خدا بر رزمندگان و شهدا و امت اسلامی که هشت سال با دست خالی در جنگی نابرابر مقابل تجاوز صدام و کشورهای که او را حمایت می‌کردند، مقاومت و ایستادگی کردند و یک وجب از خاک میهمن اسلامی را در دوران دفاع مقدس به دست دشمن ندادند.

کمالی با بیان حمایت‌های مالی غربی و عربی از رژیم بعث در جنگ تحمیلی پرداخت و یادآور شد: با رشادت های رزمندگان و شهدای والامقام، دشمن در نبرد نظامی شکست خورد اما میدان را عوض کردند و جنگ نرم را علیه ما به راه انداختند؛ از الزمات مکتب شهدا و حاج قاسم این است که مکتب دشمن را بشناسیم تا شکست نخوریم.

حجت الاسلام کمالی همچنین با خطاب کوبنده‌ای به معاندان، ضدانقلاب، تجزیه طلب‌ها و جریانات فمنیستی تأکید کرد: به چالش کشیدن نظام و فتنه‌های شما با هدف براندازی نظام اسلامی است ما مردم با پشتیبانی از مقام ولایت تا آخرین قطر خون خود از ولایت و ارزش‌ها دفاع می کنیم.

 وی با محکومیت فتنه و اغتشاشات اخیر ضمن تأکید بر اهمیت جهاد تبیین و روشنگری در جامعه، تصریح کرد: دشمن می‌خواهد عفت فاطمی و زینبی را از ما بگیرد؛ بنابراین باید هوشیارانه در صحنه باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha