کد خبر: 4078943
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۳

پیگیری‌هایی برای رفع مهم‌ترین مشکل مؤسسات قرآنی خراسان‌جنوبی

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی قرآن و عترت خراسان‌جنوبی گفت: امیدواریم مهم‌ترین مشکل مؤسسات قرآنی که همان نداشتن مکانی برای پیگیری‌های آموزشی است، با توافقات ملی و استانی پیگیری و رفع شود تا هیچ کلاس قرآنی به دلیل نداشتن مکان مناسب تعطیل نشود.

هادی مساح، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی قرآن و عترت خراسان‌جنوبیهادی مساح، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی قرآن و عترت خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: در دیدار با مدیرکل راه و شهرسازی استان بر پیگیری توافق‌نامه‌ای که در سطح کشور از سوی مدیر عامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی مؤسسات و تشکل‌های مردمی قرآن‌ عترت کشور با وزیر راه و شهرسازی منعقد شد تأکید کردیم.

وی با بیان اینکه در این دیدار برای تعیین نقشه شهرسازی و معماری و تخصیص زمین به مؤسسات و تشکل‌های قرآنی تصمیم‌گیری‌هایی صورت گرفت تا مشکل مکان مؤسسات حل شود، افزود: اقبال مثبتی برای این امر صورت گرفت و به صورت یک مطالبه جمعی و ملی پیگیری خواهد شد.

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی قرآن و عترت خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه مجموعه ملاحظات قانونی، حقوقی و مطابق دستورالعمل‌ها و قوانین بر این کار مترتب است که به مرور مرتفع و حل خواهد شد، بیان کرد: این دیدارها و جلسات فقط در حد یک توافق و آشنایی با قوانین بوده تا بتوانیم اقدامات ثانویه را انجام دهیم.

مساح درباره پیگیری استعلامات از مؤسسات برای ادامه فعالیت‌ها، یادآور شد: امیدواریم مهم‌ترین مشکل مؤسسات قرآنی که همان نداشتن مکانی برای پیگیری‌های آموزشی است، با توافقات ملی و استانی پیگیری و رفع شود تا هیچ کلاس قرآنی به دلیل نداشتن مکان مناسب تعطیل نشود و اتحادیه تا حل کامل مشکلات آموزش قرآن از پیگیری دست برنخواهد داشت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha