کد خبر: 4078347
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۰

اعزام ۱۳۰ نفر از طبس به راهیان نور

طی مراسمی با حضور فرمانده سپاه و امام جمعه طبس۱۳۰ نفر از شهرستان طبس به اردوی راهیان نور در غرب کشور اعزام شدند.

راهیان نوربه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، طی مراسمی امروز ۲۴ مردادماه با حضور فرمانده سپاه و امام جمعه طبس، ۱۳۰ نفر از این شهرستان تحت عنوان راهیان نور به مناطق جنگی غرب کشور اعزام شدند.

سرهنگ علی خبازی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس در مراسم بدرقه کاروان راهیان نور غرب این شهرستان گفت: دفاع مقدس یک گنجینه تمام نشدنی و یک معدن است که آن را باید با تکنولوژی یا فناوری استخراج کنیم و استخراج دفاع مقدس طبق گفته مقام معظم رهبری، همین سفرهای راهیان نور است. 

وی بیان کرد: امروز ۱۳۰ نفر در این مرحله در قالب سه دستگاه به مناطق غربی کشور یعنی استان های کردستان، کرمانشاه و ایلام به مدت شش روز اعزام می شوند.

فرمانده سپاه طبس ادامه داد: یک نفر روحانی، یک راوی، مدیر کاروان و یک نفر به عنوان تامین این کاروان ها را همراهی خواهند کرد. 

حجت‌الاسلام محمدرضا محمدی، امام جمعه طبس نیز در این مراسم گفت: این برکتی که امروز اسلام و شیعه و به طور اخص انقلاب ما دارد نتیجه دوران دفاع مقدس است. 

وی بیان کرد: این دوران مانند یک سکه دو رو است که یک روی آن خرابی، ویرانی و آوارگی است ولی روی دیگر آن عزت و سربلندی و افتخار برای ما بود. 

محمدی اظهار کرد: شهید پاوه کسی است که دشمن برای سر او ۱۵ میلیون دلار جایزه گذاشته بود، او کسی است که دموکرات‌ها و کموله‌ها و بعثی‌ها را در منطقه غرب درمانده کرده بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha