کد خبر: 4078121
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۲

ضرورت توجه به تولیدات چندرسانه‌ای برای انعکاس خدمات نظام در هفته دولت

مشاور استاندار خراسان‌جنوبی در امور روابط عمومی با اشاره به آغاز هفته دولت از دوم شهریور و تلاش برای تبیین دستاوردهای نظام، گفت: تولیدات چندرسانه‌ای باید در دستور کار قرار گیرد که موجب افزایش مخاطب و اعتمادسازی بیشتر می‌شود.

محمود مقامی، مشاور استاندار خراسان‌جنوبی در امور روابط عمومیبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، محمود مقامی، مشاور استاندار خراسان‌جنوبی در امور روابط عمومی، امروز ۲۳ مردادماه در گردهمایی مدیران روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی اظهار کرد: در سفر رئیس جمهور براساس پروژه‌های مصوب، برنامه گزارش محوری برای مردم آغاز شد و مستندسازی و تهیه گزارش اقدامات دولت انجام شده یا در دست انجام است.

وی با ابراز خرسندی از اینکه اولین بار شاهد انسجام تولید محتوا در حوزه روابط عمومی دستگاه اجرایی پس از سفر اول ریاست جمهوری به استان هستیم، بیان کرد: اقدامات و دستاوردهای نظام باید لحظه به لحظه برای مردم بیان شود.

مقامی با بیان اینکه امروز در جنگ رسانه‌ای قرار داریم و عده‌ای به دنبال زیر سوال بردن دستاوردهای نظام هستند پس باید ظرفیت‌های رسانه‌ای در نشر و تبیین دستاوردهای نظام و دولت تجمیع شود، تصریح کرد: در حال حاضر با کاهش اعتماد مردم به محتوای اخبار روبه‌رو هستیم لذا تولید محتوای مناسب و شفاف سبب اعتماد مضاعف مردم خواهد شد.

وی با بیان اینکه زنجیره شبکه اطلاع‌رسانی در استان در حال شکل‌گیری است که امیدواریم در نشر محتوای جذاب موثر واقع شود، اظهار کرد: یکی از گلایه‌های جامعه رسانه‌ای و خبرنگاران در اختیار نگذاشتن آمار و اطلاعات لازم از سوی برخی مدیران و روابط عمومی‌ها است که قابل توجه است.

مشاور استاندار خراسان‌جنوبی در امور روابط عمومی با تاکید بر اینکه هرچه در تریبون‌های مختلف دستاوردهای دولت منتشر شود امیدآفرینی بیشتری را شاهد خواهیم بود، یادآور شد: در هفته دولت امسال کمیته اطلاع‌رسانی به اداره کل فرهنگ و ارشاد استان واگذار شد که همراهی خوبی را شاهد هستیم و روابط عمومی‌ دستگاه‌های اجرایی مهمترین دستاورد شاخص دستگاه خود را به عنوان یک کلیپ برای استفاده هرچه بهتر از محتوا به روابط عمومی استانداری ارسال کنند.

مقامی با بیان اینکه کمیته تولید محتوا را فعال کردیم که دستگاه‌های اجرایی نیز باید آن را مورد توجه قرار دهند تا تولید محتوا از زبان مردم و جریانات مردمی باشد، خاطرنشان کرد: هفته دولت امسال فصل ویژه‌ای در جشنواره شهید رجایی برای مدیران روابط عمومی‌ها دیده شده که کار در حوزه رسانه بیشتر صورت می‌گیرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha