کد خبر: 4068904
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۳

فراخوان و شرایط شصتمین جایزه البرز اعلام شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی از اعلام فراخوان شصتمین سال جایزه البرز ویژه دانش آموزان در خراسان‌جنوبی خبر داد و گفت: کوشش‌های علمی (آموزشی و پژوهشی)، مهارت‌های حرفه‌ای و فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی سرفصل‌های انتخاب در این فراخوان است.

حجت الاسلام پرویز بخشی پور، مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبیبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، حجت الاسلام پرویز بخشی پور، مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی، امروز 15 تیرماه در جمع کارکنان حوزه فرهنگی این اداره کل اظهار کرد: فراخوان شصتمین سال جایزه البرز ویژه دانش آموزان در سال ۱۴۰۱ داده شد.

وی گفت: این فراخوان برای تجلیل از دانش آموزان برتر سراسر کشور است و دانش آموزان پایه تحصیلی نهم و دوازدهم 1401 -1400 در این همایش می‌توانند شرکت کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی افزود: کوشش‌های علمی (آموزشی و پژوهشی)، مهارت‌های حرفه‌ای و فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی سرفصل‌های انتخاب در این فراخوان است.

بخشی پور با بیان اینکه دانش‌آموزان استان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه بنیاد فرهنگی البرز بخش جایزه دانش آموزی مراجعه کنند، تصریح کرد: ثبت نام در فراخوان تا پایان تیرماه سال جاری است و دانش آموزان با مراجعه به سایت www.alborzprize.ir نسبت به عضویت و ثبت نام اقدام کنند.

مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان‌جنوبی بیان کرد: با توجه به لزوم پالایش مستندات دریافتی و راستی آزمایی آنها از طریق استعلام از مراجع ذیربط و انجام داوری این زمان به هیچ عنوان تمدید نشده و در تاریخ اعلام شده عضویت در سایت بسته خواهد شد.

بخشی پور اظهار کرد: شصتمين سال جایزه البرز دانش آموزی به همت بنياد فرهنگی البرز و با همکاری سازمان اوقاف و امور خيریه، وزارت آموزش و پرورش، بنياد ملی نخبگان و رسانه ملی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در همایش شصتمین سال جایزه البرز بخش دانش آموزی که آبان ماه امسال برگزار می‌شود از  ۶۰ نفر دانش آموز برتر سراسر کشور تقدیر خواهد شد، یادآور شد: همایش موقوفه حسنعلی البرز به صورت استانی برگزار نشده و در سال ۹۹ نیز سه نفر از دانش آموزان برتر استان مورد تقدیر قرار گرفتند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :