کد خبر: 4068678
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۴

رشته تفسیر و بیشترین تعداد ثبت‌نام‌کننده در مسابقات سراسری قرآن

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با اشاره به ثبت‌نام دو هزار و 263 نفر از این استان در مسابقات سراسری قرآن، گفت: بیشترین ثبت‌نام‌کنندگان در رشته‌های تفسیر عمومی قرآن کریم با ۸۰۵ نفر، ترجمه و مفاهیم نهج‌البلاغه با ۳۱۴ نفر، ترتیل با ۲۳۴ نفر بوده است.

حجت الاسلام پرویز بخشی پور، مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبیبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، حجت‌الاسلام پرویز بخشی‌پور، مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی، امروز، 14 تیرماه در جمع کارکنان این اداره‌کل، اظهار کرد: دو هزار و 263 نفر از خراسان‌جنوبی در مسابقات سراسری قرآن کریم ثبت‌نام کردند.

وی افزود: بیرجند و درمیان به‌صورت مشترک با ۸۰۵ نفر، قاین با ۳۴۱ نفر و طبس با ۲۹۴ نفر بیشترین تعداد ثبت‌نام‌کنندگان در استان را داشتند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی ادامه داد: همچنین بیشترین ثبت‌نام‌کنندگان در رشته‌های تفسیر عمومی قرآن کریم با ۸۰۵ نفر، ترجمه و مفاهیم نهج‌البلاغه با ۳۱۴ نفر، ترتیل با ۲۳۴ نفر بوده است.

بخشی‌پور با بیان اینکه مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات در نیمه نخست مردادماه سال جاری برگزار می‌شود، بیان کرد: برگزیدگان مرحله شهرستانی شهریورماه امسال در مرحله استانی با هم رقابت خواهند کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :