کد خبر: 4066491
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۶

برگزاری ۵۲۰ کارگاه آموزشی در مراکز کانون پرورش فکری خراسان‌جنوبی

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌جنوبی گفت: در تابستان امسال بیش از ۵۲۰ کارگاه تخصصی فرهنگی، هنری و ادبی و آموزش زبان‌های خارجی در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کانون زبان خراسان‌جنوبی پیش‌بینی شده است.

طاهره حمیدی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌جنوبیبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، طاهره حمیدی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌جنوبی، امروز، چهارم تیرماه در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار کرد: در راستای برنامه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان ۲۵۶ کارگاه تخصصی فرهنگی، هنری و ادبی، علمی و مذهبی ویژه اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در ۱۲ مرکز فرهنگی و هنری کانون استان پیش‌بینی شده است که با پایان مراحل ثبت‌نام از مخاطبان، از امروز فعالیت آموزشی این کارگاه‌ها آغاز شده است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌جنوبی گفت: آموزش نقاشی، سفال، نوشتن خلاق، صنایع‌دستی، کاردستی، روباتیک، خوشنویسی، پویانمایی، ساخت عروسک‌های نمایشی، روخوانی و روان‌خوانی قرآن، پرورش خلاقیت، ظریف‌بری با چوب، آموزش مهارت‌های زندگی و سواد رسانه‌ای بخشی از کارگاه‌های آموزشی پیش‌بینی شده علاوه بر برنامه‌های عمومی مراکز است.

وی از برگزاری بیش از ۲۷۰ کلاس آموزشی زبان‌های خارجی در چهار مراکز آموزشی کانون زبان در استان نیز خبر داد و افزود: در این مراکز آموزشی، هشت زبان زنده دنیا از قبیل انگلیسی، عربی، اسپانیایی، چینی، روسی، آلمانی، فرانسه، ایتالیایی پیش‌بینی شده است که به‌صورت حضوری و مجازی به مخاطبان آموزش داده می‌شود.

حمیدی بیان کرد: از ابتدای تیرماه ثبت‌نام کلاس‌های آموزشی کانون زبان آغاز شده و از ۱۸ تیرماه فرآیند آموزشی کلاس‌های کانون زبان، با حضور بیش از سه هزار و ۵۰۰ زبان آموز انجام خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :