کد خبر: 4066489
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۰

ارائه طرح‌های پیشنهادی دستگاه‌های خدمات‌رسان به قرارگاه امام حسن(ع)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی اظهار کرد: طرح‌های پیشنهادی دستگاه‌های خدمات‌رسان به قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) ارسال می‌شود.

علیرضا عباس زاده، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبیبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، علیرضا عباس‌زاده، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی، امروز، چهارم در قرارگاه محرومیت‌زدایی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) برای هماهنگی نهاد‌های خدمت‌گذار در کشور تشکیل شده است تا خدمت‌رسانی بهتر به مردم رقم بخورد، گفت: هفت موضوع در این قرارگاه با افق سه ساله پیگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه بحث آب شرب موضوع اول رسیدگی این قرارگاه در کشور است، افزود: ۶۶۰ روستا در استان برای آبرسانی و اصلاح شبکه، پیشنهاد شده است که به دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است تا مشکل آبرسانی روستا‌های استان به پایان برسد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی موضوع دوم خدمت‌رسانی را آبخیزداری و احیا قنوات بیان کرد و گفت: در استان هفت هزار و ۳۰۰ قنات ثبت شده وجود دارد که ۷۰ درصد این قنوات تا به امروز هیچ عملیاتی برای آن انجام نشده و هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

عباس‌زاده با بیان اینکه امنیت قضایی، اشتغال‌زایی، راه‌های روستایی، مسکن روستایی و بازآفرینی محلات شهری از دیگر موضوعات این قرارگاه است، اظهار کرد: استان طرح‌های اولیه و مورد نیاز خود برای پیگیری در این حوزه‌ها را تهیه و به‌زودی به این قرارگاه ارسال می‌کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :