کد خبر: 4060154
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۷

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: اسلام تنها دینی است که در آینده بر جهان حاکم خواهد شد؛ ستمگر هیچ جایگاهی در دین الهی ندارد و ستمگری که پایبند به دین نیست نمی‌تواند مجری دین باشد و بشر به نجات نمی‌رسد مگر اینکه خودش در جایگاه عدل قرار گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین سیدعلیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی و امام جمعه بیرجند،به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا عبادی، نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی، امروز، هفتم خردادماه در دیدار با کارگزاران حج تمتع خراسان‌جنوبی اظهار کرد: سخن گفتن در خصوص امام صادق(ع) تابع معرفت است و انسان شخصیت‌های بالاتر از خود را نمی‌تواند درک کند.

وی با بیان اینکه اگر عدل در تعریف دین گرفته شود قیامت هیچ معنایی نخواهد داد، افزود: انسان باید جایگاه عدل را پیدا کند. عدل قانون است و بر همه عالم تکوین است و ستمگر در دین خدا جایگاهی ندارد.

وی با بیان اینکه بیش از ۴۰ کشور اسلامی متأسفانه مجری برنامه‌های یهودی‌ها شده‌اند، گفت: طرح دشمنان برای از بین بردن خوبان و سپس تسلط است و کسانی که دل به دشمن داده‌اند بدانند که اگر دشمن مسلط شود در ابتدا آنان را از بین می‌برد. پول به یهودیان و آمریکایی‌ها می‌دهند تا مسلمانان را بکُشند و امنیت را از حرم و منا و مسجد حرام گرفته‌اند.

عبادی با بیان اینکه امیدوارم قبله اول مسلمین از دست صهیونیست‌ها و قبله اصلی مسلمانان از دست آمریکایی‌ها و وهابیت نجات یابد، بیان کرد: با توجه به اینکه در نفس هر انسانی یک فرعون وجود دارد؛ این موضوع بسیار خطرناک است و باید با کمک خداوند متعال به تزکیه نفس بپردازیم و از خداوند بخواهیم که ما را به خودمان واگذار نکند.

وی افزود: اسلام تنها دینی است که در آینده بر جهان حاکم خواهد شد؛ ستمگر هیچ جایگاهی در دین الهی ندارد و ستمگری که پایبند به دین نیست نمی‌تواند مجری دین باشد و بشر به نجات نمی‌رسد مگر اینکه خودش در جایگاه عدل قرار گیرد.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی بیان کرد: مشرک و موحد را متأسفانه کسانی تعیین می‌کنند که معنای این کلمات را نمی‌دانند؛ این افراد هیچ چیز از دین نمی‌دانند به دنبال اجرای برنامه‌های بیگانگان می‌روند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: