کد خبر: 4059989
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۶

امام جمعه موقت بیرجند گفت: مشکلات امروز دنیا به دلیل فقدان حاکمیت اسلامی در نقاط مختلف جهان است.

حجت الاسلام مهدی رحیم آبادی، امام جمعه موقت بیرجندبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، حجت الاسلام مهدی رحیم آبادی، امام جمعه موقت بیرجند، امروز ۶ خردادماه در خطبه های نماز جمعه بیرجند با بیان اینکه امروز مردم بسیاری از نقاط دنیا با مشکلات فراوانی روبرو هستند، گفت:خوشبختانه به برکت انقلاب اسلامی ایران امروز حاکمیت اسلامی در بسیاری از کشورها گسترش یافته و باعث ناراحتی دشمنان شده است. 

وی با تسلیت شهادت امام جعفر صادق (ع) افزود: همه باید سیره و روش امام صادق (ع) را ترویج دهیم و از آن تبعیت کنیم  چراکه تنها راه رستگاری همان راه تبعیت از امام زمان (عج) و در دوران کنونی اطاعت از نائب برحقش حضر ت آیت الله خامنه ای است. 

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به طرح مردمی سازی یارانه ها از سوی دولت گفت: این یک اقدام اساسی و قانونی است که باید مردم در تلاطم های موجود هوای همنوعان خود را داشته باشند که هم طرح به خوبی اجرا شود و هم مردم دچار مشکل نشوند.

وی به اقدام بزدلانه رژیم اشغالگر قدس در دمشق و همچنین به شهادت رسیدن یکی از مدافعان حرم در تهران اشاره کرد و افزود: این گونه اقدامات نشان از این دارد که رژیم صهیونیستی به روزهای پایانی عمر خود نزدیک شده و در  حال غرق شدن است.

رحیم آبادی با اشاره به میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر یادآور شد: متولیان فرهنگ و آموزش کشور و والدین باید آنگونه فرزندان ایران اسلامی را تربیت کنند که انسانهایی بصیر و تابع امام زمان (عج) باشند. 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: