کد خبر: 4059492
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۰

نمایشگاه عکس «زنان تاریخ ساز» حاوی ۳۰ اثر از نقش زنان خراسان جنوبی در دوران دفاع مقدس به مدت سه روز در محل نگارخانه بهمن بیرجند به همت حوزه هنری و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی گشایش یافت.

نمایشگاه عکس «زنان تاریخ ساز» در بیرجند گشایش یافتبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، نمایشگاه عکس «زنان تاریخ ساز» ظهر امروز 3 خردادماه همزمان با سالروز حماسه فتح خرمشهر به همت حوزه هنری و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی با حضور مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی در محل نگارخانه بهمن بیرجند افتتاح شد.

مجید کریمیان رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در جمع خبرنگاران گفت: نمایشگاه «تاریخ ساز» به منظور نشان نقش و اقتدار زنان خراسان جنوبی در طول دوران دفاع مقدس برپا شده است.

وی با بیان اینکه زنان در دوران دفاع مقدس نقش پشتیبانی را بر عهده داشتند، افزود: امیدواریم به آثار مربوط به بیان و نمایش زنان در دفاع مقدس به صورت ویژه پرداخته شود و این نوع کارها ادامه داشته باشد و شاهد برگزاری این نمایشگاه ها در سایر شهرستان ها باشیم.

رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی در ادامه بیان کرد: صدا و سیمای استان با برگزاری نشست های خاطرات زنان فعال دروان دفاع مقدس می تواند به نقش زنان در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بسیار کمک کند.

کریمیان با بیان اینکه نمایشگاه عکس «زنان تاریخ ساز» حاوی 30 اثر است، گفت: این نمایشگاه صبح ها از ساعت 9 تا 12 ظهر به مدت سه روز در محل نگارخانه بهمن بیرجند برپا است و سپس این آثار در سایر شهرستان ها و اماکن عمومی به نمایش گذاشته خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: