کد خبر: 4058975
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۹

مزار شهدای گمنام به پایگاه‌ فرهنگی هر شهر تبدیل شود

فرماندار زیرکوه با بیان اینکه هر وصیت‌نامه شهید منظومه‌ای است که می‌تواند راه و صراط مستقیم را به ما بیاموزد، گفت: مزار شهدای گمنام باید به پایگاه‌های فرهنگی ما برای گسترش ارزش‌های انقلاب اسلامی تبدیل شود.

جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس شهرستان زیرکوهبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، محمدرضا غیرتی، فرماندار زیرکوه، امروز، دوم خردادماه در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس شهرستان زیرکوه، بیان کرد: ارزش‌های دفاع مقدس بزرگترین سرمایه است که باید با تمام توان در حفظ و گسترش آن بکوشیم.

وی با بیان اینکه هر وصیت‌نامه شهید منظومه‌ای است که می‌تواند راه و صراط مستقیم را به ما بیاموزد، افزود: مزار شهدای گمنام باید به پایگاه‌های فرهنگی ما برای گسترش ارزش‌های انقلاب اسلامی تبدیل شوند.

فرماندار زیرکوه بیان کرد: آثار به جا مانده از شهدا و ایثارگران در دفاع مقدس باید در حوزه‌های مختلف برای جوانان بیان شود تا این ارزش‌ها سینه به سینه به نسل‌های آتی منتقل شود.

غیرتی با تأکید بر لزوم ورود دستگاه‌های اجرایی برای حفظ ارزش‌های دفاع مقدس، گفت: لازم است نهادها و سازمان‌های فعال در زمینه حفظ آثار دفاع مقدس با یکدیگر همکاری، تعامل و تشریک جهت حفظ ارزش‌های این دوران به یادماندنی را داشته باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :