کد خبر: 4058744
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۱

معاون اول قوه قضائیه گفت: در قوه قضائیه در این دوره تحول و تعالی برنامه‌ریزی کرده‌ایم که مشکلات مردم در کوتاه‌ترین مدت حل شود.

حجت الاسلام محمد مصدق، معاون اول قوه قضائیهبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، حجت‌الاسلام محمد مصدق، معاون اول قوه قضائیه، امروز، یکم خردادماه در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی اظهار کرد: خراسان‌جنوبی همواره در تمام عرصه‌ها اعم از شرکت در انتخابات و حضور در مراسمی که انقلاب نیاز دارد، در میان استان‌ها نمونه است.

وی بیان کرد: در قوه قضائیه در این دوره تحول و تعالی، برنامه‌ریزی کرده‌ایم که مشکلات مردم در کوتاه‌ترین مدت حل شود و مشکلاتی که مردم در ارتباط با دستگاه قضا دارند را نصب‌العین خود قرار دادیم تا در کوتاه‌ترین زمان رفع شود.

مصدق افزود: بنا به فرموده‌ای از امام حسین(ع)، حاجت‌های مردم نسبت به کارگزاران نعمت‌هایی است که خداوند به این افراد ارزانی داشته است و برای کارگزاران انقلاب اسلامی اعم از قوه قضائیه نعمتی فراهم شده تا به مردم خدمت کنند.

معاون اول قوه قضائیه یادآور شد: امید است بتوانیم قدمی در راه حل مشکلات مردم برداریم و امیدواریم خدمت به مردم ذخیره‌ای برای آخرت خود قرار گیرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: