کد خبر: 4058674
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۸

استاندار خراسان جنوبی گفت: درخواست‌ها، دغدغه‌ها، پیشنهادات و مشکلات ارائه شده از سوی هنرمندان در نشست‌های تخصصی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

جواد قناعت، استاندار خراسان‌جنوبیبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، جواد قناعت، استاندار خراسان‌جنوبی، عصر امروز شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه در نشست صمیمی با اصحاب فرهنگ و هنر خراسان جنوبی اظهار کرد: نکات کلیدی در این نشست را می‌توان به سه دسته تقسیم کرد؛ بخشی از مباحث مطرح شده به هماهنگی‌های بین دستگاهی قابل حل است و پیگیری‌های لازم در این خصوص انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این نشست با هدف شنیدن درد و دل اصحاب فرهنگ و هنر استان برگزار شد، انتظار داشتیم که در کنار دغدغه‌ها و کم ‌و کاستی که گفته شد، پیشنهادات، ایده‌های جدید و راهکارها برای حل آن هم ارایه می‌شد، افزود: بخشی دیگری هم نیاز به توجهات اعتباری دارد و باید در مباحث سفر دید و با همکاری و مساعدت دستگاه‌های متولی قابل حل است و بخش دیگر هم نیاز به پیگیری در سطح ملی دارد تا بتوانیم اعتباری برای خراسان جنوبی بگیریم.

استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: تمام مشکلات مطرح شده در این نشست جمع‌بندی و احصاء شد و جلساتی تخصصی و ویژه با حضور سرپرست اداره‌کل فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی و مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی و با حضور دستگاه‌های متولی گذاشته خواهد شد تا مشکلات به صورت تخصصی و موردی بررسی قرار گیرد.

وی اظهار کرد: باید تلاش شود که مشکلات مطرح شده در این نشست پیگیری و حل شود تا در جلسات بعدی به موضوعات و مباحث جدید پرداخته شود.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: