کد خبر: 4058053
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۱

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در بسیاری از کشورها فضای مجازی قانون دارد، اما چگونه در کشور ما رها مانده است.

فضای مجازی نیاز به یک قانون مشخص داردبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعلیرضا عبادی، امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه در دیدار با رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور اظهار کرد: انجام وظیفه و مسئولیت در کنار باور ما می‌توانیم دو درس بزرگ از مکتب امام (ره) است.

وی افزود: آنچه در دو سال اخیر از انتخابات مجلس و ریاست جمهوری رخ داد یک فرصتی ارزشمند است که بعد از تحقق انقلاب پیش آمد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: امروزه از ما می‌توانیم به ما توانستیم رسیده‌ایم و آمریکایی‌ها که روزی دولت‌ها را عوض می‌کردند در تأمین بسیاری از اقلام اولیه برای مردم خود مانده و با مشکلات اقتصادی زیادی رو به رو هستند.

وی با تأکید بر اینکه دولت جدید را به عنوان دولت باصداقت می‌شناسیم، تصریح کرد: دولت سیزدهم بر اساس ایمان و اعتقاد کار می‌کند و با اطلاع کافی در بین مردم حضور دارد.

وی با بیان اینکه حتی در کشورهای فاسد فضای مجازی قانونی دارد، افزود: با این حال چگونه است که در کشور ما این فضا رها مانده است.

عبادی افزود: اگر ما در کشور خودمان فضای مجازی را از دشمن می‌گرفتیم دولت راحت تر به اهداف عدالت محور خود می‌رسید.

وی با تأکید بر اینکه همچنین دولت اگر نیروهای غیر خودی را سریع‌تر عوض می‌کرد کارش سبک تر می‌شد، گفت: اگر آگاهی کافی از چرایی اجرای طرح‌های دولت را در اختیار مردم قرار دهیم، مردم همکاری و همیاری بیشتری با دولت می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مردم را به فضای مجازی سپرده‌ایم، برخی از مدیران از گذشته باقی مانده‌اند و در این شرایط یک طرح بزرگ را نیز اجرا کرده‌ایم؛ هرچند دولت در این طرح به موفقیت می‌رسد اما کار با سختی همراه خواهد بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: