کد خبر: 4046111
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۹

رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: بر اساس سامانه اطلس جهادی در حال حاضر در خراسان‌‌جنوبی ۱۸۵۰ گروه جهادی به ثبت رسیده است که بخشی از آنان محله محور و تعدادی نیز جغرافیا محور هستند.

مهدی هنری، رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان‌جنوبیمهدی هنری، رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: طی ایام نوروز ۲۵۰۰ جهادگر بومی و ۷۲۰ جهادگر غیر بومی در نقاط محروم استان خدمت رسانی کردند.

وی افزود: ۱۸۰ گروه جهادی در مناطق محروم استان طی نوروز ۱۴۰۱ ارائه خدمت کردند که از این تعداد ۱۲ گروه، مهمان از سایر استان‌ها است.

مسئول بسیج سازندگی خراسان‌‌جنوبی با اشاره به فعالیت گروه‌های چهادی در چهار شهرستان مرزی استان، گفت: در این مدت ۲۵۰۰ نفر از جهادگران بومی و بیش از ۷۲۰ نفر از جهادگران غیربومی به مردم خدمت رسانی می کنند.

هنری ادامه داد: فعالیت‌های جهادی در طول سال اکنون تبدیل به جریانی شده که هر هفته شاهد حضور جهادگران هستیم و در هر ماه تجمیع کلیه فعالیت های جهادی عمومی و تخصصی را در یک منطقه خاص را داریم و در جاری هم ادامه می یابد.

وی بیان کرد: بر اساس سامانه اطلس جهادی در حال حاضر در خراسان‌ جنوبی ۱۸۵۰ گروه جهادی به ثبت رسیده است که بخشی از آنان محله محور و تعدادی نیز جغرافیا محور هستند.

مسئول بسیج سازندگی خراسان‌ جنوبی با اشاره به اینکه در ایام نوروز ۱۴۰۱ از طریق بسیج سازندگی کشور پنج قرارگاه ملی جهادی مشخص شده است که در استان‌های محروم حضور دارند، تصریح کرد: در همین راستا قرارگاه‌ها جهادی حضرت یونس(ع) در شهرستان زیرکوه حضور یافته است.
 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: