کد خبر: 4000907
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۵
 معاون دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از عموم دانشگاهیان علوم پزشکی بیرجند برای شرکت در جشنواره قرآنی هدهد دعوت کرد.

ثبت‌نام در جشنواره قرآنی هدهد آغاز شدبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، به نقل از روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، عباس جوادی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، امروز، ششم مهرماه با تسلیت فرارسیدن دهه آخر صفر، قرآن و عترت را دو ودیعه گران بهای رسول خاتم(ص) معرفی کرد و گفت: شرط بهره‌مندی از هدایت و دوری از گمراهی و رسیدن به مدینه فاضله دنیوی و اخروی تمسک جستن به این دو گنج گرانمایه است.

وی ادامه داد: ثبت‌نام بیست و ششمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت با عنوان «جشنواره قرآنی هدهد دانشگاهیان»، در ۵۵ رشته متنوع در حال انجام است و علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند با مراجعه به سایت http://quran.behdasht.gov.ir نسبت به ثبت‌نام در بخش‌های مختلف آوایی، معارفی، هنری، پژوهشی، فناوری، ادبی، تیمی با گروه هدف دانشگاهیان وزارت بهداشت اعم از اساتید، کارکنان و دانشجویان می باشد اقدام کنند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اشاره به درخشش دانشگاهیان علوم پزشکی بیرجند در جشنواره سال گذشته قرآن و عترت که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد، گفت: استقبال بی‌نظیر مجموعه دانشگاه از این جشنواره نشان داد که برگزاری چنین مسابقاتی شرایط مناسبی برای شناسایی، معرفی و ارتقای استعدادهای قرآنی، فرهنگی و هنری به وجود می‌آورد.

جوادی با اشاره به اینکه ثبت‌نام از دانشگاهیان برای حضور در این جشنواره تا سی‌ام مهرماه ادامه دارد از دانشگاهیان فعال در بخش‌های اشاره شده خواست ضمن دریافت فرم آیین‌نامه در این جشنواره معنوی شرکت کنند.

وی بیان کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با کارشناس قرآن و عترت دانشگاه با شماره ۳۲۳۹۵۳۳۲ تماس بگیرند؛ همچنین افرادی که امکان دسترسی به اینترنت ندارند ثبت‌نام آنها از طرف کارشناس مربوطه انجام می‎شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: