کد خبر: 4000341
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۴
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه مراسم اربعین حسینی در ۲۷ بقعه متبرکه این استان برگزار می‌شود، گفت: این مراسم شامل برنامه‌های تلاوت قرآن، سخنرانی، عزاداری و در برخی اماکن به همراه غذای نذری از محل عواید موقوفات و کمک خیرین خواهد بود.

۲۷ بقعه متبرکه خراسان‌جنوبی؛ میزبان اربعین حسینیبه گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی، حجت‌الاسلام پرویز بخشی‌پور، مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی، چهارم مهرماه در سخنانی گفت: امسال نیز همانند سال گذشته مراسم بزرگداشت اربعین حسینی به‌صورت حضوری و غیرحضوری در فضای مجازی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مراسم اربعین حسینی در ۲۷ بقعه متبرکه خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود، افزود: برنامه این مراسم شامل تلاوت قرآن، سخنرانی، عزاداری و در برخی اماکن به همراه غذای نذری از محل عواید موقوفات و کمک خیرین خواهد بود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی بیان کرد: در شهرستان‌های بیرجند پنج بقعه، فردوس یک بقعه، سرایان سه بقعه، طبس سه بقعه، قاین سه بقعه، بشرویه سه بقعه، زیرکوه سه بقعه، خضری دشت بیاض یک بقعه، سربیشه یک بقعه، نهبندان سه بقعه و خوسف یک بقعه متبرکه میزبان مراسم اربعین حسینی خواهند بود.

بخشی‌پور با بیان اینکه به‌مناسبت دهه آخر ماه صفر، 27 مبلغ بومی و غیر بومی در بقاع متبرکه حضور خواهند یافت، گفت: از این تعداد 13 مبلغ اعزامی از قم و 14 نفر بومی هستند که به بقاع متبرکه و روستاهای محروم استان اعزام می‌شوند و از محل موقوفات به اقامه عزای حسینی و مراسم دهه آخر صفر خواهند پرداخت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: