کد خبر: 3987425
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۴
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی:
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه حقیقت این است که در حوزه فرهنگ آن چنان که باید برای محرم کار نشده است، گفت: مطالبه‌گری ما در این خصوص ادامه دارد و نیازمند یک بانک اطلاعاتی جامع در این حوزه هستیم تا کارها هر ساله براساس آن طرح‌ریزی شود.

فضاسازی شهری و بانک اطلاعاتی جامع برای ایده‌های محرمی نیاز امروز استحجت‌الاسلام احمد رضایی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: فضاسازی شهری باید متناسب با معیارهای درست جامعه باشد.

وی افزود: اکنون که زمان رسیدن به ماه محرم است، باید فضاسازی و المان شهری نیز متناسب با این فضا تغییر کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه این امر بخشی از تبلیغ است، افزود: در حوزه تبلیغ، دشمن با ابزارها و امکاناتی که در دست دارد، بسیار موفق‌تر عمل کرده و این یک ضعف برای جامعه اسلامی است.

رضایی ادامه داد: حضور هوشمندانه در فضای مجازی نیز با تعریف هشتک‌های پربازدید باید آغاز شود تا کار فرهنگی در حوزه محرم شکل مطلوبی به خود بگیرد.

وی افزود: حقیقت این است که در حوزه فرهنگ آن چنان که باید برای محرم کار نشده و آن چنان تعریف خاصی از این حوزه در فضای مجازی نداریم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: مطالبه‌گری ما در این خصوص ادامه دارد و نیازمند یک بانک اطلاعاتی جامع در این حوزه هستیم تا کارها هر ساله براساس آن طرح‌ریزی شود.

رضایی بیان کرد: البته ظرفیت رسانه نیز برای انجام یک کار فرهنگی گسترده در اعیاد، شهادت‌ها و مراسم مذهبی یک ظرفیت مهم است که در سازمان تبلیغات در قالب کمیته‌ای در کنار کمیته‌های دیگر هنری، برنامه‌ریزی و راهبردی و ارتباطات و پشتیبانی به آن می‌پردازیم.

وی یادآور شد: لازم است تولیدات در این عرصه با ایده‌پردازی مختصصان همراه شود تا از بروزرسانی طرح‌ها غافل نشویم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: