کد خبر: 3985962
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
مدیر گروه‌های جهادی بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی از بهره‌مندی دانش‌آموزان مناطق محروم از آموزش‌های تحصیلی با همت گروه‌های جهادی خبر داد.

بهره‌مندی آموزشی دانش‌آموزان مناطق محروم به همت گروه‌های جهادی خراسان‌جنوبیغلامرضا فریورنیا، مدیر گروه‌های جهادی بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: با مجازی شدن آموزش‌ها، بسیاری از دانش‌آموزان از فضای مجازی بی‌بهره بودند.

وی افزود: در عید نوروز گروه‌هایی برای ارائه آموزش‌های تحصیلی به دانش‌آموزانی که در مناطق محروم هستند و نتوانستند در آموزش‌های مجازی و حضوری درسی شرکت کنند، اعزام شدند.

مدیر گروه‌های جهادی بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی بیان کرد: از آنجایی که تعداد زیادی دانش‌آموز در مناطق محروم و مرزی هستند قرار بر این شد اعزام گروه‌های آموزشی به این مناطق ادامه پیدا کند.

فریورنیا بیان کرد: با همکاری دانشگاه فرهنگیان بیرجند، اواخر تیرماه دانشجو مربیان به مناطق مرزی دورافتاده و محروم استان اعزام شده و تا پایان شهریور برای دانش‌آموزان، به صورت حضوری کلاس‌های تقویتی و آموزش تحصیلی برگزار می‌کنند؛ این گروه‌ها به تمام روستا‌های استان که دسترسی به اینترنت ندارند اعزام خواهند شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: