کد خبر: 3969435
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی از پخت و توزیع 12 هزار پرس غذای گرم بین دانش‌آموزان نیازمند بیرجند خبر داد.

توزیع 12 هزار پرس غذای گرم بین دانش‌آموزان نیازمند بیرجندیبه گزارش ایکنا، به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی، محمدعلی واقعی، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی، 15 اردیبهشت‌ماه گفت: در سال جاری با توجه به شیوع ویروس کرونا و همزمانی هفته گرامیداشت مقام معلم با شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع)، 12 هزار پرس غذای گرم تهیه و بین دانش‌آموزان نیازمند شهرستان توزیع شد.

وی بیان کرد: با همت فرهنگیان، دانش‌آموزان و خیرین گرانقدر، اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی، کمیته امداد امام خمینی(ره) و اداره اوقاف شهرستان هزینه این کار خداپسندانه تأمین شد.

دبیر شورای آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی با اشاره به همکاری هیئت‌های مختلف اظهار کرد: با توجه به حجم بالا و پراکندگی مرکز استان، برای پخت، سه مکان پیش‌بینی شد؛ که پنج هزار غذا در هیئت ابوالفضلی، چهار هزار غذا در مسجد امام صادق(ع) و سه هزار غذا در هیئت حسینی حاجی‌آباد طبخ و توزیع شد.

واقعی  یادآور شد: برنامه‌ریزی این کار با توجه به وسعت کار، از اول  اردیبهشت‌ماه با مشارکت شبانه‌روزی گروه جهادی غدیر، گروه جهادی شهدای فرهنگی، بسیج دانش‌آموزی و بسیج فرهنگیان آغاز شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: