کد خبر: 3927060
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
 مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی از اجرای طرح ملی «احسان قرآن» در سطح کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان‌جنوبی خبر داد.

اجرای طرح ملی «احسان قرآن» در مساجد خراسان‌جنوبیحجت‌الاسلام ابراهیم سبزه‌کار، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: طرح ملی «احسان قرآن» در خراسان‌جنوبی اجرا می‌شود؛ این طرح یکی از برنامه‌های قرآنی ویژه اربعین است که به صورت ملی اجرا خواهد شد.

وی با بیان اینکه این برنامه با عنوان محوری « الحسین سفینه النجاه» از 7 مهرماه آغاز شده و تا 20 مهرماه جاری ادامه دارد، افزود: در این طرح قرآنی از رشادت‌های سرداران مقاومت تجلیل و تکریم خواهد شد.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی بیان کرد: مراسم احسان قرآن در مساجد بعد از نماز با رعایت دستورالعمل‌‌های بهداشتی اجرا می‌شود.

سبزه‌کار با بیان اینکه در قالب این طرح، حزب‌خوانی قرآن با هدف ثواب رسیدن به روح شهدا و اسرای کربلا انجام می‌شود،خاطرنشان کرد: در این طرح، حزب توسط اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد انتخاب شده و پس از اجرا گزارش آن در سامانه بچه‌های مسجد بارگذاری می‌شود و این طرح در کانون‌های مساجد در حال برگزاری است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: