کد خبر: 3923498
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۶
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی تاکید کرد:
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: با استفاده از ظرفیت‌های حوزه‌ها و حوزوی‌ها می‌توان در راستای استمرار فعالیت‌های پرورشی و هویت بخشی دینی دانش‌آموزان در راستای اهداف سند تحول بنیادین گام‌های بسیار بلندی برداشت.

هویت‌بخشی دانش‌آموزان با بهره‌گیری از ظرفیت حوزه‌هابه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی، امروز ۲۷ شهریور در چهارمین نشست اعضای کمیته همکاری‌های حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش استان، اظهار کرد: تمامی مصوبات نشست‌های کمیته همکار‌ی‌های حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش در بهارستان علم و ادب تحقق یافته و عملیاتی شده است.

وی افزود: برای سال تحصیلی جدید 60 سرباز طلبه برای فعالیت‌های آموزشی، پرورشی و تقویت بنیه اعتقادی دانش‌آموزان جذب آموزش و پرورش شده‌اند.

وی، با اشاره به تعامل سازنده حوزه‌های علمیه استان و آموزش و پرورش، بیان کرد: از سال گذشته طرح ابتکاری داستان در خصوص روحانی، معین در مدارس استان اجرایی می‌شود.

نایب رئیس کمیته استانی همکاری‌های حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به اهمیت تربیت دینی دانش‌آموزان و  نقش تربیت در ارتقاء کیفیت زندگی فردی و اجتماعی آنان، تصریح کرد: با توجه به شیوع کرونا ویروس در جامعه و ایجاد محدودیت برای حضور دانش‌آموزان در مدارس، دغدغه اصلی خادمین این نظام، تداوم تعلیم و تربیت دانش‌آموزان و مهارت‌آموزی ایشان است.

واقعی ادامه داد: با استفاده از ظرفیت‌های حوزه‌ها و حوزوی‌ها می‌توان در راستای استمرار فعالیت‌های پرورشی و هویت بخشی دینی دانش‌آموزان در راستای اهداف سند تحول بنیادین گام‌های بسیار بلندی برداشت و از این طریق آینده سازان ایران اسلامی را در این سامان، با مهارت‌های زندگی آشنا کرد.

در حاشیه این نشست از پوستر شعار سال تحصیلی جاری با عنوان « بانگ اذان، زنگ نماز » رونمایی شد.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: