کد خبر: 3901373
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی از راه‌اندازی سامانه سماوات و مدیریت آموزش الکترونیک برای آموزش از راه دور در ماه رمضان خبر داد و گفت: سامانه مدیریت آموزش الکترونیک به دلیل تعطیلی مراکز قرآنی در دوران کرونا و با هدف ارائه آموزش آنلاین راه‌اندازی شد.

راه‌اندازی سامانه‌های مجازی برای آموزش قرآنحسن سلمانی، رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: پویش مجازی ستاره باران از جمله برنامه‌هایی بود که در ایام رمضان در استان اجرا شد که در آن با شعار «هر خانه ایرانی، یک جلسه قرآنی» به خانواده‌های برگزیده جوایزی اعطا شد.

وی از راه‌اندازی سامانه سماوات و مدیریت آموزش الکترونیک برای آموزش از راه دور در ماه رمضان خبر و ادامه داد: سامانه مدیریت آموزش الکترونیک به دلیل تعطیلی مراکز قرآنی در دوران کرونا و با هدف ارائه آموزش آنلاین راه‌اندازی شد.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با اشاره به راه‌اندازی سامانه سماوات، تصریح کرد: این سامانه در راستای آموزش آفلاین قرآن راه‌اندازی شد.

سلمانی اظهار کرد: این سامانه با ارائه فایل‌های صوتی و تصویری، آموزش‌های لازم را به علاقمندان زمینه‌های قرآنی ارائه می‌دهد.

وی یادآور شد: فعالیت‌هایی در راستای شبکه‌سازی فعالان قرآنی در استان انجام شده تا این افراد بهتر بتوانند برنامه‌های قرآنی را اطلاع‌رسانی کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: