کد خبر: 3878126
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
سردار رمضان شریف:
سخنگوی سپاه پاسداران با بیان اینکه استکبار از الگو شدن انقلاب اسلامی برای دیگر کشورها هراس دارد، اظهار کرد: امت اسلامی به برکت خون شهدای فلسطین و شهدای جبهه مقاومت، قبله اول مسلمانان را از استکبار خواهد گرفت و در آنجا نماز خواهد خواند.

سردار شریفبه گزارش ایکنا از خراسان‌ جنوبی، سردار رمضان شریف، سخنگوی سپاه پاسداران، امروز ۲۲ بهمن، در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در بیرجند اظهار کرد: ۴۱ سال از پیروزی انقلاب می‌گذرد و شروع گام دوم انقلاب و دهه پنجم انقلاب توأم با دستاوردهای این نظام و شکست‌های بی پایان دشمن است.

وی با تأکید بر اینکه مردم خراسان جنوبی همواره در ولایتمداری و حضور در صحنه‌ها پیشرو بوده‌اند، افزود: اراده خداوند پیروزی حق بر باطل و تحقق آرمان‌های انقلاب است. دشمنان این نظام و اسلام از هیچ توطئه‌ای علیه این نظام فروگذاری نکرده‌اند و اکنون تصویر شکست‌های دشمن پیش روی ماست.

شریف با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با وجود یک رهبر استثنایی و ملت ولایتمدار و وفادار تحقق یافت، تصریح کرد: این انقلاب آمریکا را با همه هیمنه ابرقدرتی شکست داده‌و صهیونیست‌های غاصب را کوچک کرده است.

وی با اشاره به اینکه این انقلاب شهدایی را در راه آرمان‌های انقلاب تقدیم کرده‌ است، اظهار کرد: دشمن در ترور سردار سلیمانی اشتباه بزرگی مرتکب شد، اشتباهی که سفره آمریکا و اسرائیل را از منطقه جمع خواهد کرد. عاقبت آمریکا و اسرائیل چیزی جز سرنوشت صدام و رژیم بعث نخواهد بود. شادمانی و سرور دشمن از ترور سردار سلیمانی طولی نکشید و ضربه و سیلی محکمی را از پاسداران خورد.

شریف با اشاره به خاکساری، ولایتمداری و اخلاص سردار سلیمانی، اظهار کرد: سردار شهید سلیمانی همه این ارادت‌ها را به واسطه ارادت به مکتب اهل بیت(ع) و به ویژه حضرت زهرا(س) به دست آورد. امروز دشمن قصد دارد مشکلات را بزرگ‌نمایی کند و تلاش دشمن ارائه تصویری غیرواقعی از شرایط ایران است، اما امروز با صدای بلند اعلام می‌کنیم که در حوزه دفاعی و امنیتی کوچک‌ترین مشکلی نداریم و هیچ کس نمی‌تواند به ایران اسلامی نگاه چپ کند. فرهنگ اهل بیت(ع)، ولایت فقیه و توده‌های مردم سه مؤلفه مهم انقلاب اسلامی هستند و امروز همه مجد، عظمت و الهام‌بخشی ایران اسلامی به علت رهبری‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در جغرافیای مقاومت صدها قاسم سلیمانی تربیت کرده است، تصریح کرد: اگر تحریم‌های دشمن برای هر کشور دیگری اعمال می‌شد، حتماً آن کشور سقوط می‌کرد، اما انقلاب اسلامی هنوز پابرجاست. با وجود تمام تحریم‌ها دولتمردان، جز در چند شرکت، حقوق معوقه کارمندان را پرداخته‌اند و باید مسئولان به گونه‌ای کار کنند که در پایان خدمت، مردم در ذهن و قلب خود به آنان مدال افتخار بدهند.

شریف با ذکر اینکه استکبار از الگو شدن انقلاب اسلامی برای دیگر کشورها هراس دارد، اظهار کرد: امت اسلامی به برکت خون شهدای فلسطین و شهدای جبهه مقاومت قبله اول مسلمانان را از استکبار خواهد گرفت و در آنجا نماز خواهد خواند. دشمن امروز در ۲۲ بهمن از ایران سیلی دیگری خورد و ضربه بعدی را نیز در انتخابات دوم اسفند از ملت ایران خواهد خورد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: