کد خبر: 3873245
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲
گروه اجتماعی ـ معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: نزدیک 180 هزار نفر از دانش‌آموزان استان در بیش از 2700 مدرسه در دومین پویش سیل مهربانی شرکت کردند.

دست کمک دانش‌آموزان خراسان‌جنوبی به سیل سیستانبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، فرشید جعفری، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی، امروز یکم بهمن، در آیین نمادین دومین پویش سیل مهربانی که با هدف جمع‌آوری کمک‌های فرهنگیان و دانش‌آموزان استان برای دانش‌آموزان سیل‌زده سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار کرد: ما باید از بحران‌ها و حوادث، فرصتی مغتنم برای آموختن و یاد گرفتن ایجاد کنیم و به‌دنبال ارائه راهکارهایی برای مقابله با این گونه مشکلات باشیم.

وی با بیان اینکه این پویش با شعار هر مدرسه یک پایگاه همدلی در تمام مدارس استان اجرا شد، افزود: پویش سیل مهربانی دانش‌آموزی علاوه بر یاری‌رساندن به سیل‌زدگان، یک اقدام فرهنگی و اجتماعی است که برای تمام دانش‌آموزان درس مهربانی، همدلی و همیاری و نوع‌دوستی را به همراه دارد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی ادامه داد: دانش‌آموزان و فرهنگیان استان در اولین پویش سیل مهربانی در سال گذشته، 150 میلیون تومان کمک کردند.

جعفری یادآور شد: پیش‌بینی می‌شود میزان کمک‌های جمع‌آوری شده دانش‌آموزان و فرهنگیان استان نسبت به سال گذشته از رشد 20 درصدی برخوردار باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: