کد خبر: 3871880
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴
مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان‌جنوبی:
گروه اجتماعی ـ مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان‌جنوبی گفت: در شرایط کنونی که جبهه استکبار تن به تن با جمهوری اسلامی ایران در فضای رسانه‌ای و جنگ سخت کار می‌کند، عمق بصیرت و روشنگری به‌دست رسانه‌ها و خبرنگاران است که فتنه‌های دشمن را برملا و بصیرت‌افزایی کنند.

بصیرت افزایی به دست رسانه‌هاستبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، سجاد رضایی، امروز چهارشنبه 25 دی، در دیدار مدیران رسانه‌ها و خبرنگاران خراسان‌جنوبی با نماینده ولی فقیه در استان، اظهار کرد: رسانه‌ها براساس خط و راهبرد تعیین‌شده وارد میدان شده و عمق حوادث را تبیین کردند.

وی با اشاره به نقش رسانه‌ها در خصوص اتفاقات و حوادث اخیر در کشور، اظهار کرد: نقش و فعالیت رسانه‌ها نه‌تنها در این زمینه پررنگ است؛ بلکه در برنامه‌های مختلف بسیج حضور جدی دارند.

مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه تلاش‌های این قشر انکارنشدنی است، افزود: رسانه اصلی خون «حاج قاسم سلیمانی» است.

رضایی خاطرنشان کرد: براساس فرمایش رهبری از وظایف رسانه‌ها افشای نقشه‌های شوم استکباری و روشنگری به مردم و آحاد جامعه است که خوشبختانه در این خصوص رسانه‌های استان خوش درخشیدند و امیدواریم در همین مسیر حرکت کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: